خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۹, 13th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۹ ساعت ۲۰:۱۰:۳۳

    خانه  > اقلیت های ملی  >  زهرا فرج زاده بازداشت شد

زهرا فرج زاده بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – زهرا فرج زاده همسر آیت مهر علی بیگلو فعال بازداشتی آذربایجانی، روز شنبه ۲۹ خرداد ماه پس از حضور در دفتر بازپرسی شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب تبریز دستگیر شد.

به گزارش ساوالان سسی، دستگیری خانم فرج زاده پس از آن صورت می گیرد که وی جهت ارائه درخواست تماس تلفنی با همسرش آیت مهرعلی بیگلو، که از ۲۰ اردی بهشت ماه در بازداشتگاه اداره اطلاعات تبریز به سر می برد به شعبه چهارم بازپرسی دادسرای تبریز مراجعه نموده بود.

قاضی هاشم زاده رئیس شعبه چهارم بازپرسی دادسرای تبریز پس از حضور خانم فرج زاده در این شعبه دستور بازداشت وی به اتهام تبلیغ علیه نظام را صادر کرده اما به دلیل بازداشت خانم او اشاره ای نکرده است.

پیش از این نیز ماموران امنیتی حمیده فرج زاده کارمند بیمارستان شهید مطهری ارومیه و خواهر زهرا فرج زاده را در منزل پدریش در ارومیه بازداشت و به سلولهای انفرادی زندان تبریز منتقل کرده بودند.

منابع محلی گمان می برند بازداشت زهرا فرج زاده جهت وارد کردن فشار بر همسرش آیت مهرعلی بیگلو و پس از مصاحبه های وی در رابطه با وضعیت شوهرش که بیش از یک ماه از بازداشتش در بازداشتگاه اداره اطلاعات تبریز می گذرد صورت گرفته است

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید