خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۸ خرداد ۱۳۸۹, 23rd of April 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۸ ساعت ۶:۲۳:۱۴

    خانه  > اندیشه و بیان  >  بعد از اخطار هیات نظارت بر مطبوعات؛ وقفه در انتشار روزنامه پول

بعد از اخطار هیات نظارت بر مطبوعات؛ وقفه در انتشار روزنامه پول

خبرگزاری هرانا – صاحب امتیاز روزنامه پول از عدم انتشار این روزنامه طی روزهای آینده بطور موقت خبر داد.

امیرحسین فرخ مهر با بیان این که بعد از اخطار هیات نظارت بر مطبوعات به روزنامه، احساس کردیم سوءتفاهم‌هایی در نحوه عملکرد روزنامه پول وجود دارد، اظهار کرد: ترجیح می‌دهیم تا زمان بازنگری رویکردها، مدت کوتاهی روزنامه را منتشر نکنیم.

به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: درآستانه هفت سالگی روزنامه، سعی می‌کنیم در سیاست‌گذاری، صفحه‌آرایی و محتوا بازنگری کنیم و در این مدت سعی خواهیم کرد با مقامات دولتی رایزنی و مشورت کنیم تا بیش‌تر از گذشته امکان انعکاس فعالیت‌ها و سیاست‌های اقتصادی دولت را پیدا کنیم.

وی با بیان این که اقتصاد کشور شرایط ویژه و حساسی دارد گفت: بطور قطع هدف ما این بوده که نقد منصفانه‌ ای بر سیاست های اقتصادی دولت داشته باشیم و امیدواریم در دور تازه انتشار روزنامه منصفانه‌تر از گذشته عمل کنیم.

فرخ مهر با تاکید بر اینکه هیچ فشاری از طرف دولت و نهادهای دولتی به روزنامه پول مبنی بر عدم انتشار وارد نشده است، اظهار کرد: امیدواریم ظرف مدتی کوتاه با شکلی جدید از نظر ظاهر و محتوا و نیز تغییر در برخی رویه‌ها، انتشار روزنامه را از سر بگیریم.

وقفه در انتشار روزنامه پول، روز پنج‌شنبه در صفحه اول این روزنامه انعکاس یافت که در آن آمده است: “شورای سیاست‌گذاری روزنامه پول در آغاز هفتمین سال فعالیت خود، وقفه در انتشار آن را به‌منظور ارتقای کیفی، تنوع بخشی و بازنگری در پاره‌ای امور ضروری تشخیص داده است. از این رو موقتا از خدمت خوانندگان گرامی مرخص می‌شویم و امیدواریم هرچه زودتر دیدار تازه کنیم .” 

روزنامه پول در زمان انتشار با درج مقالات کارشناسی و مصاحبه  با صاحبنظران و کارشناسان سیاستهای اقتصادی دولت را نقد و بررسی می کرد.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید