خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  عبدالله یوسف‌زادگان برای بار دوم در سه ماه گذشته به زندان مشهد منتقل شد

عبدالله یوسف‌زادگان برای بار دوم در سه ماه گذشته به زندان مشهد منتقل شد

خبرگزاری هرانا – عبدالله یوسف‌زادگان دارنده مدال طلای المپیاد کشوری ادبیات و دانشجوی ارشد حقوق دانشگاه علامه برای بار دوم در طول نود و سه روز حبس در سلول انفرادی به زندان مشهد منتقل شد.

به گزارش کلمه، یوسف‌زادگان بعد از انتقال به زندان مشهد با بازپرس حیدری دیدار کرده است. گفتنی است که بازپرس حیدری همان کسی است که دو روز پیشتر حکم بازداشت محمدرضا جلایی‌پور برنده مدال طلای کشور ادبیات در سال ۸۰ و رتبه یک کنکور سراسری علوم انسانی را صادر کرده بود و ماموران اطلاعات طی طرحی پر نیرنگ وی را در تهران و بعد از تفتیش منزل پدری‌اش بازداشت کرده بودند.

عبدالله یوسف‌زادگان نود و سه روز گذشته را به طور مداوم در سلول‌های انفرادی زندان‌های مشهد و تهران سپری کرده بود. وی سه ماه پیش در تهران بازداشت و به زندانی در مشهد منتقل شد. بعد از گذراندن یک ماه در سلول انفرادی به زندان اوین در تهران منتقل شد و اینک مجددا بعد از دو ماه است که به مشهد منتقل می‌شود.

هنوز نیروهای قضایی هیچ توضیحی به خانواده یوسف‌زادگان برای این نقل و انتقالات ارائه نکرده‌اند.  گفتنی است پیش از این مادر عبدالله یوسف‌زادگان رنج‌نامه‌ای منتشر کرده بود که در آن از بلاتکلیفی وضعیت فرزندش و ناپاسخگویی مسوولان شکایت کرده بود. خانواده یوسف‌زادگان به شدت نگران وضعیت روحی و جسمی فرزند بیست و پنج‌ساله شان که سه ماه تمام را در سلول انفرادی گذرانده است هستند.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید