خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه 26 آوریل 2010, 8th of December 2019      آخرين بروز رسانی در 2010/04/26 ساعت 12:11:54

    خانه  > اقلیت های دینی  >  حمله به منزل یکی از دراویش گنابادی در استان فارس و دستگیری وی

حمله به منزل یکی از دراویش گنابادی در استان فارس و دستگیری وی

خبرگزاری هرانا – روز یکشنبه پنجم اردیبهشت ماه، ساعت ۷ بعد از ظهر ، منزل شخصی بهیار رجبی از دراویش سلسله نعمت اللهی گنابادی در روستای قصیرا از توابع کوار در استان فارس مورد حمله و هجوم عده ای از افراد لباس شخصی قرار گرفت.

به گزارش سایت مجذوبان نور، در جریان این حمله شیشه های منزل شکسته و آقای رجبی مورد ضرب و شتم قرار گرفت و ساعتی بعد از سوی مأمورین انتظامی دستگیر و به پاسگاه “آبگرم” شهرستان “کوار” منتقل شد.

 

این گزارش در ادامه می افزاید روز شنبه، به دعوت بهیار رجبی، آقای خواجه گراشی از مشایخ سلسله نعمت اللهی گنابادی، ساعاتی را در منزل وی سپری نمودند که  نیروهای امنیتی با مراجعه به منزل آقای رجبی، از آقای خواجه گراشی می خواهند که این روستا را ترک نماید.

آخرین خبرها از این درگیری حکایت از آن دارد که صبح امروز دوشنبه، جمعیتی از دراویش و پیروان طریقت نعمت اللهی گنابادی در اعتراض به این اقدام فراقانونی و رفتارهای افراطی افراد لباس شخصی، دست به اجتماعی مسالمت آمیز مقابل دادگستری کوار زدند که با دخالت مقامات قضایی،‌ این درویش گنابادی آزاد شد و بررسی بیشتر زوایای مختلف این حادثه در دستور کار دستگاه قضایی قرار گرفت.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید