خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  حمله لباس شخصی ها به بیت آیت الله منتظری و صانعی با سفر محرمانه آیت الله خامنه ای به قم همراه بوده است/ تصویری

حمله لباس شخصی ها به بیت آیت الله منتظری و صانعی با سفر محرمانه آیت الله خامنه ای به قم همراه بوده است/ تصویری

خبرگزاری هرانا – بیت و دفتر آیت الله العظمی منتظری و منزل سعید منتظری از ساعت دو بعداز ظهر یکشنبه ۲۳ خرداد مورد هجوم لباس شخصی ها قرار گرفته است.

شیشه های پنجره دفتر این مرجع فقید شیعه و خانه فرزندش در هم شکسته است. لباس شخصی های بی سیم بدست شعارهای موهن علیه سران جنبش سبز می دهند و منتقدان و مخالفان رهبری را منافق می خوانند.

 

سعید منتظری فرزند آیت الله منتظری در پاسخ به پرسش های جرس گفت: ماجرا از سفر محرمانه دیروز آقای خامنه ای به قم آغاز شد.

“قبل از ظهر شنبه ۲۲ خرداد رهبری نظام برای زیارت به قم سفر کرد.  ره آورد سفر ایشان برداشته شدن تخته نشان آرامگاه مرجع فقید آیت الله منتظری بود، مبادا ایشان با دیدن قبر استادشان بیاد فجایعی بیفتند که در حق آیت الله منتظری روا داشتند و ناراحت شوند. به گفته سعید منتظری بعد از بازگشت مقام رهبری هم این تخته به جای خود برگردانده نشد. الان قبر آیت الله منتظری همانند قبر ائمه بقیع بی نشان است.”

به گفته سعید منتظری به برکت قدوم آقای خامنه ای جو قم متشنج شد! ابتدا قبل از ظهر یکشنبه بیت آیت الله صانعی محاصره شد. خودرو آقای مهدی کروبی که برای ملاقات با آیت الله صانعی به قم آمده بود مورد حمله قرار گرفت. لباس شخصی ها شعار می دادند شهر مقدس قم جای منافقین نیست. الآن آقایان صانعی و کروبی در محاصره لباس شخصی ها در بیت آقای صانعی محصورند.

از سعید منتظری درباره عکس العمل نیروی انتظامی پرسیدیم، پاسخ داد: “ایستاده اند و نظاره می کنند و تا کنون که بیش از ۱۲ ساعت از محاصره بیت آقای صانعی و ۸ ساعت از محاصره دفتر آقای منتظری می گذرد، نیروی انتظامی با کمال تعجب ذره ای برای برقراری نظم و ممانعت از حملات اراذل و اوباش اقدامی نکرده اند. البته با لباس شخصی ها در شعار و پرتاب سنگ هم همکاری نکرده اند.”

عکس هایی از تخریب اموال دفتر آیت الله صانعی که در ساعت ۴ بامداد ۲۴ خردادماه توسط لباس شخصی ها صورت گرفته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید