خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۹, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۴ ساعت ۷:۰۱:۱۵

    خانه  > اندیشه و بیان  >  دفتر آیت الله حسینعلی منتظری پلمپ شد

دفتر آیت الله حسینعلی منتظری پلمپ شد

خبرگزاری هرانا – بدنبال تهاجم روز گذشته لباس شخصی ها به بیت آیت الله منتظری، صبح امروز وزارت اطلاعات، با حکم دادگاه ویژه روحانیت اقدام به پلمپ این دفتر کرد.

احمد منتظری صبح امروز با انتشار بیانیه ای با تایید این خبر عنوان کرد:  به دنبال  تهاجمات، در صبح روز دوشنبه ۲۴/۳/۱۳۸۹ حدود ۱۵ نفر از نیروهای اطلاعات با حکم دادگاه ویژه روحانیت در محل دفتر آیت الله العظمی منتظری (ره) حضور یافته و نسبت به بازرسی و توقیف اموال تخریب شده و پلمپ دفتر اقدام نمودند و به این شکل قلم تایید بر تمام اعمال خرابکارانه نیروهای مهاجم کشیدند. این در حالی است که از نیروهای امنیتی انتظار می رفت نیروهای خودسر را کنترل و امنیت را به منطقه برگردانند. اما متاسفانه حتی یکی از اوباش دستگیر نشدند.

به گزارش جرس، در این بیانیه که در سایت رسمی آیت الله منتظری منتشر شد، همچنین آمده است: روز یکشنبه ۲۳/۳/۱۳۸۹ نیروهای مهاجم به دفاتر آیات عظام منتظری(ره) و صانعی (دامت برکاته) حمله نمودند.

این تهاجم که از ساعت ۱۶ به بهانه حضور حجه الاسلام مهدی کروبی در قم آغاز شده بود تا پاسی از شب با شکستن شیشه های دفاتر آنان و سر دادن شعار ادامه داشت، در نهایت به تسخیر دفاتر و تخریب اموال آنها در ساعت ۴ بامداد روز دوشنبه اول ماه رجب منجر شد. مهاجمین از هیچ گونه اهانتی دریغ نکردند.

دراین اطلاعیه آمده است:  این تهاجمات در پی احضارها و تهدیدهای مکرر اینجانب احمد منتظری توسط اداره اطلاعات و دادگاه ویژه روحانیت قم مبنی بر بستن دفتر آیت الله العظمی منتظری (ره) و ندادن شهریه ایشان به طلاب صورت گرفت.

نکته جالب در این میان حضور و سکوت نیروهای انتظامی و گارد ویژه و هماهنگی کامل بین آنها و نیروهای لباس شخصی بود. در طی این حمله کلیه اموال دفتر تخریب و عکس های معظم له پاره و مورد اهانت قرار گرفت.

وی افزوده است: شیشه ها، صندلی ها، و حتی تلویزیون دفتر را شکسته اند، پرده ها را کنده اند و با آویزان شدن از پنکه های سقفی و لگد کردن جاروبرقی آنها را خراب کرده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید