خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۹, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۳ ساعت ۱۹:۰۱:۱۶

    خانه  > اصناف  >  بازنگری در صلاحیت‌ اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها آغاز شد

بازنگری در صلاحیت‌ اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها آغاز شد

خبرگزاری هرانا – رضا عامری در سی‌و‌نهمین نشست معاونین آموزشی دانشگاه‌های سراسر کشور از آغاز بازنگری در صلاحیت‌ اعضای هیات‌علمی دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش ایلنا، دبیر هیات مرکزی جذب وزارت علوم، ضمن اعلام برگزاری هفتاد جلسه هیات مرکزی جذب وزارت علوم عنوان کرد: بسیاری از پرونده‌های دانشگاه‌ها در بحثهای صلاحیت عمومی و علمی رسیدگی شده و به دانشگاه‌ها ابلاغ گردیده است.

دبیر هیات مرکزی جذب وزارت علوم با بیان اینکه یکی از مهمترین اهداف تشکیل هیات‌های اجرایی جذب، جذب اعضای هیات علمی مومن، متعهد و با تخصص لازم است، گفت: باید تلاش کنیم در فرایند جذب دقت لازم اعمال شود تا این افراد در اولویت قرار گیرند.

عامری با اشاره به ارائه دو هزار و ۵۰۰ ردیف استخدامی در برنامه چهارم اظهارکرد: با مساعدت وزیر علوم حدود سه هزار ردیف استخدامی دیگر نیز افزایش یافته است که حدود ۵۰۰ ردیف در بین دانشگاه‌ها توزیع شده است. در این راستا، هفته آینده پرتال ویژه برای تکمیل فرمهای اعلام نیاز دانشگاهها باز می‌شود و دانشگاهها می‌توانند اطلاعات خود را ارسال کنند، تا اواخر خردادماه اعلام نیازها را نهایی کنیم.

وی با بیان اینکه بحث بازنگری مصوبات در هیات عالی جذب شروع شده است، افزود: فرم‌های صلاحیت عمومی بازنگری شده و بازنگری فرم‌های اعضای هیات علمی نیز در دستور کار است

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید