خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  حسین کروبی ابعاد تازه ای را از حمله نیروهای خودسر به مهدی کروبی تشریح کرد

حسین کروبی ابعاد تازه ای را از حمله نیروهای خودسر به مهدی کروبی تشریح کرد

خبرگزاری هرانا – مهدی کروبی، امروز در سفر خود به قم مورد حمله گروهی از افراد قرار گرفت که به گفته فرزند مهدی کروبی، خودسر نبوده وسازماندهی شده بودند.

به گزارش جرس حسین کروبی گفت: ساعتی پیش با محافظ حاج‌ آقا در قم تماس گرفتم وی هم در وضعیت خوبی نبود. با این حال به من گفت که امروز گروهی به ماشین آقای کروبی که مقابل منزل آیت‌الله صانعی بوده، با زنجیر و باتوم و چوب حمله کرده‌اند و با این که این ماشین بسیار محکم است، اما کاملا از بین رفته و این شدت حملات این گروه را نشان می‌دهد.

وی با بیان این که پدرش همچنان در منزل آیت‌الله صانعی حضور دارد گفت: این جمع که به چند صد نفر می‌رسند همچنان در مقابل منزل آیت‌الله صانعی جمع شده‌اند.

حسین کروبی اضافه کرد: از نوع جمع شدن ناگهانی و رفتار این گروه پیدا ست که خودسر نیستند و از طرف گروهی سازماندهی و فرماندهی می‌شوند.

مهدی کروبی، تصمیم داشت تا امروز در سفر قم با آیت‌الله صانعی و سید حسن خمینی دیدار کند.

گفتنی است در طول یک سال گذشته بارها مهدی کروبی و اطرافیان‌اش مورد حمله نیروهای سازمان یافته قرار گرفته‌اند. یک بار در حاشیه نماز جمعه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پس از انتخابات اخیر، بار دیگر پس از حضور مهدی کروبی در شهر قزوین که پس از توهین و سنگ ‌پرانی در نهایت با شلیک گلوله به اتومبیل‌اش بدرقه‌ اش کردند.

همچنین در راهپیمایی‌های ۱۳ آبان و ۲۲ بهمن، کروبی مورد حمله نیروهای یگان‌ویژه قرار گرفت و در اسفند ماه سال گذشته، منزل این نامزد معترض انتخابات، مورد حمله عده‌ای قرار گرفت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید