خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  علی طاری رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در بابلسر دچار حمله قلبی شد

علی طاری رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در بابلسر دچار حمله قلبی شد

خبرگزاری هرانا – علی طاری، رئیس ستاد انتخاباتی یکی از نامزد های انتخاباتی دچار حمله قلبی شد.

به گزارش دانشجو نیوز، صبح امروز یکشنبه علی طاری رئیس ستاد انتخاباتی مهندس موسوی در بابلسر دچار حمله قلبی و راهی بهداری زندان متی کلا شده است. این حمله قلبی در اثر عوارض بیماری نوسان ضربان قلب که در اثر سختی ها و فشارهای وارده بر ایشان برای اعتراف گیری از سوی بازجوهای اداره اطلاعات مازندران و همچنین تاخیر در رساندن داروهای مورد استفاده وی در زندان اداره اطلاعات ساری در ۸۰ روز اخیر گزارش شده است.

شنیده ها حاکی از آن است ایشان هم اکنون تحت مراقبت ویژه به سر می برد. پزشکان زندان متی کلای بابل در روزهای اخیر بارها درمورد وضعیت نامساعد علی طاری به مسئولین زندان متی کلا و دادستانی بابل هشدار دادند ولی مسئولین دادستانی و دادگستری بابل تحت فشار اداره اطلاعات استان مازندران از اعطای مرخصی استعلاجی به وی ممانعت می کردند.

علی طاری رئیس ستاد انتخاباتی میر حسین موسوی بوده که در فروردین سال جاری پس از احضار به اداره اطلاعات شهرستان بابلسر بازداشت و به زندان اداره اطلاعات ساری و سپس به زندان متی کلای بابل منتقل شد.

در ادامه این خبر منابع آگاه گزارش می دهند که اتهام این فعال سیاسی استان مازندران پس از قریب به ۸۰ روز بازداشت، تاکنون از سوی مقامات امنیتی و قضائی مشخص نشده است. پیش از این نیز در زندان متی کلای بابل محسن برزگر دانشجوی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضرب و شتم شده بود.

همچنین بنابراین گزارش ۵ دانشجوی زندان متی کلا نیز در شرایط بسیار نامناسبی به سر می برند. ایمان صدیقی، مشفق سمندی، نیما نحوی، حسین جلیل نتاج از دیگر دانشجویان دربند زندان متی کلای بابل هستند که در حوادث پس از انتخابات به اتهام اقدام علیه امنیت ملی بازداشت شده و هم اکنون در حال گذراندن دوران محکومیتشان هستند.

 

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید