خبرگزاری هرانا
امروز جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹, 15th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۳/۲۱ ساعت ۱۶:۴۲:۱۳

    خانه  > زندانیان  >  تقاضای خانواده محبوبه خوانساری از مسوولان قضایی برای ملاقات با فرزندشان

تقاضای خانواده محبوبه خوانساری از مسوولان قضایی برای ملاقات با فرزندشان

خبرگزاری هرانا – روز گذشته (پنج شنبه) خانوداه محبوبه خوانساری برای دیدار با او به زندان اوین مراجعه کردند اما مسولان به آنها گفتند فعلا نمی توانید وی را ملاقات کنید. چون در مرحله بازجویی قرار دارد . خانواده این روزنامه نگار از مسولان قضایی تقاضا دارند شرایطی را فراهم کنند که آنها بتوانند فرزندشان را در زندان اوین ملاقات کنند.

به گزارش تا آزادی روزنامه نگاران زندانی، آن ها همچنین از دادستان تهران تقاضا دارند که درخواست ملاقات با خانواده این روزنامه نگار اجتماعی را بپذیرند و هر چه زودتر شرایط آزادی او را فراهم کنند.

محبوبه خوانساری، روزنامه نگار که در تاریخ دهم خردادماه بازداشت شده است در سومین تماس تلفنی خود از زندان اوین با خانواده اش، خبر از سلامتی اش داد. خوانساری روحیه مناسبی داشت و در این تماس تاکید کرد که همچنان در سلول انفرادی به سر می برد.

خوانساری از خبرنگاران حوزه شهری است که از سال ۸۰ کار روزنامه نگاری را با عضویت در باشگاه خبرنگاران جوان آغاز کرد و در سال های بعد فعالیت مطبوعاتی را با همکاری با روزنامه های کارگزاران ، سرمایه و نیز نشریات و ماهنامه های تخصصی ادامه داد. خوانساری علاوه بر فعالیت مطبوعاتی بیش از ۱۰ سال نویسنده یکی از وبلاگ های پر خواننده در حوزه شهری بود. از علت دستگیری این روزنامه نگار که در سال های اخیر فعالیت رسانه ای بسیار محدودی داشته و عمدتا به فعالیت های تحقیقاتی مشغول بوده ، اطلاعی در دست نیست.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید