خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۹, 15th of November 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۵ ساعت ۲۰:۴۱:۱۳

    خانه  > اصناف  >  حکم تعلیق کلیه فعالیتهای دانشگاهی دکتر بهزادیان نژاد

حکم تعلیق کلیه فعالیتهای دانشگاهی دکتر بهزادیان نژاد

خبرگزاری هرانا – دانشگاه تربیت مدرس در اقدامی عجیب در فروردین ماه سال جاری علاوه بر فعالیت دکتر علیرضا بهشتی فعالیت دکتر قربان بهزادیان نژاد از دیگر اساتید این دانشگاه و از مشاوران میرحسین موسوی را به حالت تعلیق در آورد.

به گزارش کلمه، در نامه ای که برای خانواده وی از طرف دانشگاه ارسال شده به تعلیق فعالیت تا نتیجه حکم قضائی اشاره شده است. بهزادیان نژاد از اساتید برجسته رشته باکتری شناسی در دانشگاه تربیت مدرس است. وی دکترای میکروبیولوژی پزشکی دارد.

 

قربان بهزادیان نژاد مشاور میرحسین موسوی و رئیس ستاد انتخاباتی او بود. وی از تاریخ ۷ دی ماه ۱۳۸۸ در بازداشت به سر می برد و به گفته خانواده او تنها اتهامش مشاورت و دوستی ۲۲ ساله با مهندس میر حسین موسوی است و هنوز دادگاهی برای این استاد دانشگاه برگزار نشده است.

این حکم که تنها در صورت ابلاغ رسمی به شخص آقای دکتر بهزادیان نژاد قابلیت اجرا دارد، حدود ۱ ماه پیش در دفتر کار ایشان در دانشگاه تربیت مدرس گذاشته شده است.

گفتنی است حقوق این استاد دانشگاه نیز از حدود ۵ ماه پیش قطع شده است.

شایان ذکر است ریاست دانشگاه تربیت مدرس برعهده فرهاد دانشجو برادر کامران دانشجو وزیر علوم فعلی و رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری دوره قبل در وزارت کشور است.

مطالب مرتـبط

    بدون نظر

    نظر بگذارید