خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۸۹/۰۲/۰۱ ساعت ۹:۳۰:۱۲

    خانه  > اصناف  >  گزارش ماهانه نقض حقوق صنفی / فروردین ماه ۸۹

گزارش ماهانه نقض حقوق صنفی / فروردین ماه ۸۹

خبرگزاری هرانا – آنچه در پی می آید حداقل موارد نقض حقوق امنیت شغلی و صنفی در ایران در محدوده زمانی فروردین ماه سال ۸۹ است که توسط مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران گردآوری یا ثبت شده است :

محاکمه

تعیین زمان برگزاری آخرین جلسه دادگاه دوتن از وکلای دراویش کیش: دادگاه اخذ آخرین دفاع از دو تن از وکلای دادگستری، آقایان فرشید یداللهی و امیر اسلامی بورکی ششم اردیبهشت ماه سال جاری در شعبه ۱۰۲ دادگاه کیش به ریاست قاضی صدربرگزارخواهد شد.

مرتضی مردیها، استاد دانشگاه علامه طباطبایی اخراج شد: مرتضی مردیها، استاد گروه فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی از این دانشگاه اخراج شد. این استاد دانشگاه صبح دیروز حکم اخراجی خود از دانشگاه را دریافت کرده است.

دو تن از اساتید دانشگاه علم و صنعت هم اخراج شدند: دو تن از اساتید دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت هفته پیش با حکم کتبی از دانشگاه اخراج شدند .

تعلیق تدریس دکتر بهشتی در دانشگاه تربیت مدرس: دانشگاهی تربیت مدرس در اقدامی عجیب فعالیت دکتر علیرضا بهشتی استاد این دانشگاه را به علت فعالیت های سیاسی حالت تعلیق در آورد.

اخراج

اخراج صد و ده کارمند دانشگاه زابل: پس از تعطیلات نوروزی ۱۱۰ نفر از کارمندان دانشگاه زابل از کار اخراج شدند و در پی آن دانشگاه زابل عملا به حالت تعطیل درآمده است.

عدم پرداخت حقوق

روزنامهنگارانی که در جستجوی طلب خود سرگردانند: اعضای تحریریه و کادر فنی روزنامه حزب‌الله می‌گویند، چک‌های وعده‌داری که از سوی مدیریت این روزنامه بابت حقوق و مزایا به آنها داده شده‌، اعتبار ندارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید