خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  احمد منتظری: نرگس محمدی را آزاد کنید

احمد منتظری: نرگس محمدی را آزاد کنید

خبرگزاری هرانا ـ  احمد منتظری فرزند حسینعلی منتظری از مراجعه عظام تقلید، طی نامه ای خواستار آزادی نرگس محمدی سخن‌گوی کانون مدافعان حقوق بشر از زندان شد، در ادامه متن نامه را بخوانید:

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سحام:

بسمه تعالی

وظیفه انسانی و نیز وظیفه اسلامی بنا بر “من أصبح و لم یهتمّ بأمور المسلمین فلیس بمسلم” ایجاب می‌کند که اینجانب از مسئولین نظام جمهوری اسلامی درخواست نمایم که با توجه به بیماری شدید یکی از مادران زندانی، خانم نرگس محمدی، که متأسفانه هر لحظه خطر جانی یا ایجاد معلولیت ایشان را تهدید می‌کند، هر چه زودتر تا فاجعه‌ای رخ نداده است، ایشان را آزاد نمایند.

خانم نرگس محمدی یک زندانی ناشناخته‌ نیست، بنابراین اگر مشکلی برای او پیش بیاید تمامی مسئولین نظام مقصّرند و علاوه بر پاسخگویی در محضر عدل الهی باید در برابر ملت پاسخگو باشند.

این یک سیره عقلایی است که در مواقع خاص، تصمیم عاجل گرفته شود و به آن عمل گردد. مرحوم  منتظری در کتاب خاطرات خود صفحه۳۴۹ از شخصی به نام عباس اشراقی نام می برد که از مجاهدین خلق و محکوم به حبس ابد بود ولی چون در زندان غش می‌کرد فوراً آزاد گردید تا مبادا خطرات احتمالی گریبان‌گیر رژیم شود.

امیدوارم مسئولین جمهوری اسلامی نیز هر چه زودتر زندانیان سیاسی و عقیدتی و به‌خصوص بیماران زندانی و سرکار خانم نرگس محمدی را آزاد کنند و از خطرهای احتمالی جلوگیری نمایند که اگر خدای ناکرده محقّق شود موجب ننگ و نفرین ابدی خواهد گردید. والسلام.

احمد منتظری ۱۴/۵/۱۳۹۴

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید