خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی کارگران کارخانه داروگر تهران

معوقات مزدی کارگران کارخانه داروگر تهران

خبرگزاری هرانا – کارگران کارخانه داروگر تهران از عدم پرداخت مطالبات مزدی و بیمه ای خود خبر دادند. همچنین از ورود یکی از کارگران به کارخانه که پیگیر مطالبات خود بود، ممانعت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، جمعی از کارگران کارخانه داروگر تهران از عدم دریافت مطالباتشان گلایه مندند.

یکی از کارگران در این خصوص گفت: در حالی چهار ماه حقوق و هفت ماه حق بیمه کارگران پرداخت نشده که صبح دیروز یک کارگر شاغل در بخش تولید کارخانه با حداقل بیست سال سابقه کار با دستور کارفرما اجازه ورود به محل کار خود را پیدا نکرده است.

این کارگر در ادامه افزود: مسئولان کارخانه پاسخگوی مشکلات کارگران نیستند و آنها را به اخراج تهدید میکنند. در ماه‌ های گذشته تعدادی از همکاران که به دلیل مشکلات معیشتی ناشی از عدم دریافت حقوق از برخی مسئولان درخواست کمک کرده بودند، از کار بیکار شدند.

 این کارگر ضمن بیان اینکه نه حقوق ما به موقع پرداخت میشود و نه از پرداخت مطالبات عقب افتاده‌ خبری هست اظهار کرد: چهل و دو کارگر در مجموعه داروگر تهران در بخش تولید، حراست، نگهبانی و اداری کارخانه فعالیت دارند که بارها به دلیل مشکلات معیشتی از مسئولان دولتی در استان تهران از جمله استانداری خواستار رسیدگی به وضعیت خود شده‌اند اما هنوز برای حل مشکلات این کارخانه چاره‌ جویی نشده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید