خانه  > زنان  >  خشونت خانگی؛ یک زن در تهران توسط همسرش به قتل رسید

خشونت خانگی؛ یک زن در تهران توسط همسرش به قتل رسید

خبرگزاری هرانا – اواسط خردادماه، یک زن در تهران توسط همسرش با ضربات چاقو به قتل رسید. متهم پس از بازداشت، انگیزه خود را “اختلافات خانوادگی” عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از دیده بان ایران، اواسط خردادماه ۱۴۰۳، یک زن در تهران توسط شوهرش به قتل رسید.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در این خصوص گفت: شامگاه چهارشنبه شانزدهم خرداد، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌ های تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک زن جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

علی ولیپور گودرزی در ادامه افزود: در ابتدا تیمی از کارآگاهان اداره دهم به سردخانه بیمارستان رفته و با جسد زن جوانی مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌ های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان درگیری در خانه خود توسط شوهرش به قتل رسیده است.

در نهایت متهم بازداشت و در بازجویی ها مدعی شد: به خاطر اختلافات خانوادگی با همسرم خانه را ترک کردم اما هر چند روز یک بار به سراغ همسرم می‌ آمدم تا پولی از او بگیرم و بتوانم هزینه موادم را تأمین کنم؛ شب حادثه به سراغ همسرم رفتم تا بار دیگر از او پول بگیرم. همسرم در خانه‌ های مردم کار میکرد و برایش سخت بود که پولش را برای من خرج کند. سر همین موضوع درگیر شدیم و ناخواسته دست به قتل زدم.

به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران، با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید