خانه  > سایر گروهها  >  تهران؛ بازداشت ده نفر و پلمب یک مرکز ترک اعتیاد در پی ضرب و شتم منجر به قتل یک مددجو

تهران؛ بازداشت ده نفر و پلمب یک مرکز ترک اعتیاد در پی ضرب و شتم منجر به قتل یک مددجو

خبرگزاری هرانا – در پی ضرب و شتم و قتل یک مددجو در یک مرکز ترک اعتیاد واقع در تهران، ۹ تن از متصدیان این کمپ به همراه مدیر آن بازداشت شدند و محل مورد نظر با دستور قضایی پلمب شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اعتماد، یک کمپ ترک اعتیاد در تهران پلمب و ده تن از مسئولان آن بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، در فروردین ماه سال جاری، مردی با نام مهران در تهران که بر اثر ضرب و شتم دچار آسیب دیدگی شده بود، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد. در پی وقوع این رویداد تحقیقات ماموران پلیس در این خصوص آغاز شد.

چندی بعد مرد میانسالی با مراجعه به بیمارستان مذکور با دادن مشخصات مقتول به مسئولین بیمارستان اعلام کرد که پدر مهران است.

پدر مهران در خصوص فرزندش به ماموران پلیس گفت: مدتی بود که پسرم به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود. با همسرم تصمیم گرفتیم او را ترک داده و مهران را به کمپ ببریم. صبح روز بعد از انتقال، مسئولین کمپ با ما تماس گرفته و اعلام کردند که پسرم به خاطر مصرف بیش از حد مواد بدحال شده و او را به بیمارستان منتقل کرده‌اند.

با صحبت های پدر مقتول و مراجعه ماموران پلیس به کمپ مورد نظر مشخص شد که در مرکز مذکور حدود شصت مددجو بیش از یک سال به صورت غیر قانونی زندانی شده اند.

پس از تحقیقات اولیه توسط ماموران آگاهی با توجه به مستندات در صحنه جرم و بازبینی دوربین های مدار بسته کمپ مشخص شد که هشت تن از متصدیان این مرکز با چوب، چماق و میله آهنی به جان این جوان افتاده و او را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

نهایتا به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای امور جنایی تهران ۹ تن از متصدیان به این کمپ به همراه مدیر آن بازداشت و محل مورد نظر پلمپ شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید