خانه  > زنان  >  خشونت خانگی؛ یک زن در مشهد توسط همسرش به قتل رسید

خشونت خانگی؛ یک زن در مشهد توسط همسرش به قتل رسید

خبرگزاری هرانا – مردی در مشهد همسر خود را در مقابل چشمان دو دختر خردسالش با ضربات چاقو به قتل رساند. متهم در بازجویی های اولیه، درگیری با مادر خانواده بر سر آشپزی را انگیزه خود از این اقدام عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روزنامه خراسان، یک زن در مشهد توسط همسرش به قتل رسید.

در این گزارش آمده است، حدود ساعت ۱۴ روز یکشنبه بیست و هفتم اسفندماه، در پی تماسی با پلیس مبنی بر وقوع قتلی در خیابان ۱۷ شهریور شهر مشهد، ماموران به محل حادثه اعزام شدند.

با حضور نیروهای پلیس در محل حادثه و گزارش قاضی شعبه ۲۱۱ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، مشخص شد که مردی سی و شش ساله با هویت اختصاری “امیر – ز” به دلیل نامعلومی روی پیکر همسرش نشسته و پس از آن که سر او را به کف اتاق و اطراف کوبیده، در مقابل چشمان دو دختر چهار و نیم ساله و شش ساله اش، با وارد کردن ضربات چاقو مادر خانواده را به قتل رسانده است.

در این گزارش ادعا شده است که به دستور قاضی عارفی پس از وقوع این رویداد به دلیل جلوگیری از آسیب های روحی به وجود آمده، این دو کودک به مرکز روانشناسی بهزیستی منتقل شدند.

این کودکان که در این واقعه توسط پدر خود مورد ضرب و شتم قرار گرفته اند، به مدت قریب به یک روز ناظر پدرشان بوده اند که در کنار پیکر بی جان مادر آنها بصورت نشسته بسر برده است.

پدر خانواده در بازجویی های اولیه مدعی شده که به دلیل پختن غذا با همسر خود درگیر و او را به قتل رسانده است.

گفته میشود، پرونده متهم برای ادامه تحقیقات بیشتر تحت نظر سرهنگ محمد مرادی (افسر پرونده) در دست بررسی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید