خانه  > زنان  >  تهران؛ تجاوز به یک زن توسط هفت مرد/ یک متهم بازداشت شد

تهران؛ تجاوز به یک زن توسط هفت مرد/ یک متهم بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – در آذرماه امسال، یک دختر بیست ساله در تهران توسط هفت مرد مورد تجاوز قرار گرفت. در این رابطه یک متهم بازداشت و تحقیقات پلیس برای دستگیری دیگر متهمان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری آنلاین، اوایل آذرماه امسال، یک دختر بیست ساله در تهران مورد تجاوز گروهی قرار گرفت.

در این گزارش آمده است، اوایل آذر ماه امسال، ‌زنی با مراجعه به اداره پلیس گفت، دختر ۲۰ ساله اش در دام ۸ متجاوز گرفتار شده و هم اکنون در بیمارستان بستری شده است. در پی صحبت های این زن، ماموران پلیس تحت نظر قاضی محمد حسین صادق زاده بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران ضمن تشکیل پرونده، تحقیقات خود را آغاز کردند.

در پی تحقیقات اولیه توسط ماموران پلیس و پس از گذشت چند روز از وقوع حادثه دختر جوان با مراجعه به دادسرا در این خصوص گفت: مدتی قبل با پسری به نام سجاد در فضای مجازی آشنا شدم. سجاد از من خواستگاری کرد اما چون رفتارهای عجیبی داشت به او جواب منفی دادم. دیگر از او خبری نداشتم تا اینکه چند روز قبل به صورت اتفاقی وی را در یک عطاری دیدم.

وی ادامه افزود: گوشی موبایلم را روی که پیشخوان مغازه قرار داده بودم توسط سجاد به سرقت برده شد. پس از تماس با سجاد متوجه شدم که چون ارتباطم را با او قطع کرده ام، ‌وی قصد دارد از من اخاذی کند. او درخواست کرد تا یک میلیون و سیصد هزارتومان به حسابش واریز کنم تا گوشی ام را بگرداند. من هم ۶۰۰ هزار تومان به حسابش واریز کردم و قرار شد بقیه پول را به صورت نقدی به او پرداخت کنم.

به گفته این دختر بیست ساله، روز حادثه با سجاد در یکی از پارک های جنوب پایتخت قرار گذاشتم. وقتی آمد گفت گوشی دست دوستش است و تا چند دقیقه دیگر برایم می آورد. او آبمیوه در دست داشت که یکی از پاکت های آبمیوه را به من داد و بعد از نوشیدن آبمیوه از هوش رفتم. چشمانم را که باز کردم داخل ماشین بودم. به جز سجاد، دو نفر از دوستانش هم بودند که با تهدید مرا به خانه ای در جنوب تهران بردند. در آنجا سجاد و دوستانش به من تجاوز کردند. چند دقیقه بعد هم ۵ نفر دیگر از دوستانش آمده و آنها هم به من تجاوز کردند و اموالم را به سرقت بردند. بعد از این اتفاق به قدری حالم بد شد که چند وقت در بیمارستان بستری شدم.

در این گزارش آمده است، در پی صحبت های دختر جوان، سجاد توسط پلیس بازداشت شد. وی پس از بازداشت به اتهام سرقت و آدم ربایی به همراه دوستانش اعتراف کرد. سجاد اتهام تجاوز را رد کرد و خود را بیگناه دانست. به گفته وی من از نقشه دوستانم بی خبر بودم و آنها به دختر جوان تجاوز کرده اند.

بر اساس این گزارش، تحقیقات پلیس در خصوص این پروند و دستگیری متهمان دیگر کماکان ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید