خانه  > slide, زندانیان  >  ندامتگاه مرکزی کرج؛ انتقال تنبیهی ابوالفضل پورحسینی به سلول انفرادی

ندامتگاه مرکزی کرج؛ انتقال تنبیهی ابوالفضل پورحسینی به سلول انفرادی

خبرگزاری هرانا – ابوالفضل پورحسینی از هواداران عرفان حلقه که در ندامتگاه مرکزی کرج محبوس است، روز یکشنبه هشتم بهمن ماه، به صورت تنبیهی به یکی از سلول های انفرادی این ندامتگاه منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ابوالفضل پورحسینی به یکی از سلول های انفرادی ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد.

یک منبع مطلع نزدیک به خانواده این زندانی ضمن تایید این خبر به هرانا گفت: “روز یکشنبه هشتم بهمن ماه، ملاقات حضوری آقای پورحسینی با همسرش لغو شده است. وی که پس از این اقدام دست به اعتصاب غذا زده، بصورت تنبیهی به یکی از سلول های انفرادی ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شده است.”

به گفته این منبع مطلع، “چندی پیش جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات وی در پرونده ای دیگر، در شعبه دوم دادگاه انقلاب کرج از بابت اتهامات تبلیغ علیه نظام و اغوا و تحریک مردم به قصد برهم زدن امنیت کشور برگزار شد. اما تاکنون حکمی علیه وی صادر نشده است.”

پیشتر یکی از دوستان وی در تماس با هرانا گفته بود: “آقای پورحسینی که در زمان برگزاری جلسه دادگاه اعلام کرده این دادگاه را قبول ندارد و برگه اتهامات خود را امضا نکرده است.”

ابوالفضل پورحسینی در تاریخ بیست و سوم خردادماه سال جاری، توسط ماموران اطلاعات سپاه در کرج بازداشت شد. وی نهایتا به بند ۱۵ ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد.

بر اساس اطلاعات دریافتی هرانا، “بازداشت ابوالفضل پورحسینی در حین پخش اعلامیه ای مربوط به عرفان حلقه صورت گرفته است.”

چندی پیش آقای پورحسینی توسط دادگاه انقلاب به سه سال حبس تعزیری و دو سال حبس تعلیقی محکوم شد.

آقای پورحسینی پیشتر نیز در سال ۱۴۰۱، به دلیل شرکت در کلاسهای عرفان حلقه در قم بازداشت شد. وی نهایتا چندی بعد با قرار تامین کیفری آزاد شده بود.

ابوالفضل پورحسینی، متولد ۱۳۵۵، ساکن کرج و پدر دو دختر، یکی ۴ ساله و دیگری که یک ماه دیگر متولد می‌شود، است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید