خانه  > اصناف, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم سه تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم سه تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز شنبه چهارم آذرماه، جمعی از شهروندان ناشنوا در مقابل دفتر نماینده مردم اسفراین، شماری از کارگران مجتمع گاز پارس جنوبی در محوطه این مجتمع و گروهی از پرستاران در محوطه یکی از بیمارستان های شهر سقز با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز شنبه چهارم آذر ۱۴۰۲، جمعی از پرستاران در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در محوطه یکی از بیمارستان های شهر سقز، دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این پرستاران در اعتراض به اجرا نشدن قانون در مورد جامعه پرستاری در کشور، ناچیز بودن و تاخیر چندین ماهه در پرداخت حقوق‌ ها و بسیاری از مطالبات آنها صورت گرفته است.

تجمع اعتراضی کارگران مجتمع گاز پارس جنوبی

به گزارش ایلنا، امروز شنبه چهارم آذر ۱۴۰۲، جمعی از کارگران مجتمع گاز پارس جنوبی، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در محوطه این مجتمع، دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کارگران در اعتراض به پایین بودن حقوق و دستمزد، عدم اجرای بازنگری طرح طبقه‌ بندی مشاغل و وضعیت نامناسب خدمات رفاهی آنها صورت گرفته است.

تجمع اعتراضی ناشنوایان در اسفراین

به گزارش کانال کمپین پیگیری حقوق افراد دارای معلولیت، امروز شنبه چهارم آذر ۱۴۰۲، جمعی از شهروندان ناشنوا، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان در مقابل دفتر نماینده مردم اسفراین در مجلس، تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان در اعتراض به “عدم اجرای ماده ۲۷ قانون معلولان”، دست به تجمع زده و خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید