خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, زندانیان  >  گزارشی از آخرین وضعیت مهدی بیرامی در ندامتگاه مرکزی کرج

گزارشی از آخرین وضعیت مهدی بیرامی در ندامتگاه مرکزی کرج

خبرگزاری هرانا – مهدی بیرامی، زندانی سیاسی دوران محکومیت شش سال و یک ماه از حبس خود را در ندامتگاه مرکزی کرج سپری میکند. وی اوایل اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بازداشت و یک ماه بعد به ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، مهدی بیرامی دوران محکومیت خود را در ندامتگاه مرکزی کرج سپری میکند.

یک منبع مطلع نزدیک به خانواده این زندانی به هرانا گفت: “آقای بیرامی، دو سال و هفت ماه است که در حال تحمل دوران محکومیت خود در بند ۱۵ ندامتگاه مرکزی کرج است.”

این منبع افزود: “آقای شجاعی، رئیس اجرای احکام کرج به نیابت از حسن مددی دادستان کرج، به وی اعلام کرده است تا آخرین روز از دوران محکومیت خود به وی اجازه مرخصی داده نمیشود.”

آقای بیرامی اوایل اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ توسط ماموران اداره اطلاعات در کرج بازداشت شد. وی نهایتا اوایل خردادماه همان سال پس از اتمام مراحل بازجویی در یکی از بازداشتگاه های امنیتی این شهر به ندامتگاه مرکزی کرج منتقل شد.

مهدی بیرامی پدر دو فرزند ۳ و ۴ ساله، در تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۴۰۰، توسط شعبه چهارم دادگاه انقلاب کرج از بابت اتهام تبلیغ علیه نظام به یک سال حبس و از بابت اتهام عضویت در گروه های مخالف نظام به شش سال و یک ماه حبس محکوم شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید