خانه  > اصناف, کارگران  >  دستکم ده تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ده تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۳۰ مهرماه، جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل ساختمان ادارات تامین اجتماعی شهرهای اراک، کرمانشاه، اهواز، دزفول و شوش تجمع اعتراضی برگزار کردند. همچنین شماری از بازنشستگان فولاد در اهواز، تهران، رودبار و اصفهان، گروهی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری مقابل ساختمان مدیریت این شرکت با برگزاری تجمعات اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه ۳۰ مهرماه ۱۴۰۲، جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل ساختمان ادارات تامین اجتماعی شهرهای اراک، کرمانشاه، اهواز، دزفول و شوش تجمع اعتراضی برگزار کردند.

بازنشستگان معترض خواستار ترمیم مستمری ماهانه، برخورداری از درمان رایگان و خدمات رفاهی مکفی و اجرای باقیمانده همسان سازی حقوق و پرداخت معوقه‌ی آن از سال ۹۹ تاکنون هستند.

اجرای باقیمانده همسان سازی حقوق و پرداخت معوقه‌ ی آن از سال ۹۹ تاکنون، از دیگر مطالبات بازنشستگان معترض به شمار میرود.

تجمع اعتراضی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه ۳۰ مهرماه، جمعی از کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان مدیریت این شرکت دست به تجمع زدند.

از مطالبات کارگران معترض میتوان به “حذف کامل سقف‌ حقوق و حذف محدودیت حق‌ سنوات بازنشستگی” اشاره کرد.

تجمع اعتراضی بازنشستگان فولاد در شهرهای مختلف

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران، امروز یکشنبه ۳۰ مهرماه، جمعی از بازنشستگان فولاد، مقابل دفتر کانون بازنشستگان رودبار در گیلان و ساختمان صندوق بازنشستگی فولاد در اهواز، تهران و اصفهان دست به تجمع اعتراضی زدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید