خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات صالح نیکبخت، وکیل دادگستری تعیین شد

زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات صالح نیکبخت، وکیل دادگستری تعیین شد

خبرگزاری هرانا – جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات صالح نیکبخت، وکیل دادگستری در تاریخ هفتم شهریورماه، در شعبه بیست و هشت دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، زمان و شعبه دادگاه رسیدگی به اتهامات صالح نیکبخت، وکیل دادگستری تعیین شد.

یک منبع مطلع به هرانا گفت: “جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات آقای نیکبخت در روز سه شنبه هفتم شهریور ۱۴۰۲، در شعبه بیست و هشتم  دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی محمدرضا عموزاد برگزار خواهد شد.”

به گفته این منبع مطلع، “این پرونده با شکایت وزارت اطلاعات و به اتهام تبلیغ علیه نظام به دلیل مصاحبه با رسانه های خارج از ایران علیه وی گشوده شده است.”

این وکیل دادگستری در تاریخ بیستم اسفند ماه سال گذشته، توسط شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین به دلیل “مصاحبه با رسانه‌های خارج از ایران” مورد تفهیم اتهام گرفته و با قرار کفالت آزاد شده بود.

صالح نیکبخت، وکیل پایه یک دادگستری وکالت پرونده مهسا امینی و وکالت بسیاری از پرونده‌های زندانیان و متهمین سیاسی از جمله جعفر پناهی، اسکندر لطفی و مسعود نیکخواه را بر عهده داشته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید