خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  سمنان؛ جان باختن کارگری که به دلیل عدم دریافت دستمزد اقدام به خودسوزی کرده بود

سمنان؛ جان باختن کارگری که به دلیل عدم دریافت دستمزد اقدام به خودسوزی کرده بود

خبرگزاری هرانا – یکی از کارگران پیمانی کارخانه ایران تایر مهدی شهر سمنان که روز دوشنبه ۲۵ مهرماه، به دلیل عدم دریافت مطالبات خود اقدام به خودسوزی کرده بود، پس از گذشت ۵ روز بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، منابع کارگری از فوت یکی از کارگران کارخانه ایران تایر سمنان که ۲۵ مهرماه اقدام به خودسوزی کرده و به شدت زخمی شده بود، خبر دادند.

منابع کارگری گفتند: “یکی از کارگران پیمانکاری حادثه کارخانه در حال ساخت ایران تایر مهدی‌شهر استان سمنان که ۲۵ مهر ماه جاری بر اثر اختلاف با کارفرما اقدام به خودسوزی کرده و دچار جراحات شده بود، بعد از گذشت ۵ روز بستری در بیمارستانی در ساری جان باخت.”

طبق اظهارات وی؛ “از قرار معلوم این کارگر با استفاده از تینر اقدام به خودسوزی می‌کند که در نتیجه آن سه نفر از همکاران که اقدام به نجات وی کرده بودند نیز دچار سوختگی می‌شوند. او به همراه یکی از همکاران به بیمارستان سوختگی ساری انتقال می‌یابد و دو کارگر دیگر در بیمارستان کوثر سمنان بستری می‌شوند. دلیل مرگ وی نیز شدت جراحات وارده و مشکلات تنفسی بعد از حادثه اعلام شده است.”

او گفت: “هویت این کارگر «کاوه جهانبخش» است که اصلیت وی خوزستانی است. او برای کار به سمنان مهاجرت کرده و به صورت روزمزدی با پیمانکار کارخانه در حال ساخت ایران تایر مهدی‌شهر مشغول کار بود. وضعیت جسمی کارگری که همراه مرحوم جهانبخش در ساری بستری شده، رو به بهبودی است و از وضعیت جسمی دو کارگر دیگر که در سمنان بستری هستند، بی‌خبر هستیم.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید