خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان  >  ضرب و جرح و تجاوز؛ زن اهوازی در یکی از بیمارستان های تهران جان باخت

ضرب و جرح و تجاوز؛ زن اهوازی در یکی از بیمارستان های تهران جان باخت

خبرگزاری هرانا – روز شنبه ۱۹ شهریور، یک شهروند زن اهل شهرستان اهواز، در پی شدت جراحات وارده ناشی از ضرب و جرح و تجاوز جنسی، در یکی از بیمارستان های تهران جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر ایران، روز شنبه ۱۹ شهریورماه ۱۴۰۱، یک زن در پی شدت جراحات وارده ناشی از ضرب و جرح و تجاوز جنسی، جان باخت.

در این گزارش آمده است: پرسنل بیمارستان ابن‌ سینا واقع در شهرزیبای تهران، مرگ مشکوک زن جوانی را به مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ گزارش دادند. ماموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و همچنین محمدتقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل شعبه دهم دادسرای امور جرائم‌جنایی، جهت انجام تحقیقات راهی این بیمارستان شدند.

آنها با پیکر بی جان زن ۲۵ ساله‌ ای مواجه شدند که بر اثر ضرب و جرح و تجاوز جان خود را از دست داده بود. وی اهل شهر اهواز بوده و ۲ روز قبل توسط عموی خود به این مرکز درمانی منتقل شده بود.

عموی این زن جوان وی به بازپرس کشیک قتل گفت: برادرزاده‌ ام قبل از مرگش روی تخت بیمارستان گفته بود که توسط فرد یا افراد ناشناس از محل کارش در اهواز به خانه‌ای در شمال ایران ربوده شده و در آنجا هدف ضرب و جرح و آزار و اذیت شدید قرار گرفته است.

او در ادامه گفت: برادر زاده ام گفته بود که پس مدتی توانسته از دست این افراد فرار کند و راهی تهران شود؛ او پس از رسیدن به این شهر بزرگ، به یک خوابگاه پناه برده بود و در آنجا با من تماس گرفت؛ وقتی به تهران رسیدم وی را سریعا به بیمارستان ابن‌سینا منتقل کردم اما بر اثر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد.

نهایتا بازپرس پرونده، پس از دریافت این اطلاعات‌ ، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا مسیر تردد مقتوله را ردیابی کنند. همچنین جسد زن جوان نیز برای بررسی‌ و آزمایش‌ های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید