خبرگزاری هرانا

    خانه  > اعدام  >  صدور حکم اعدام برای سه متهم در تهران

صدور حکم اعدام برای سه متهم در تهران

خبرگزاری هرانا – دو متهم به تجاوز و یک متهم به قتل در تهران توسط دادگاه کیفری این شهر به اعدام محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک متهم به قتل در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به تحمل شلاق، پرداخت دیه و اعدام محکوم شد.

بر اساس این گزارش، مردی برای جلب رضایت همسر اولش، همسر دومش را به قتل رساند. متهم در دفاعیه ای در دادگاه اظهار داشت: “من برای اینکه زندگی‌ام را حفظ کنم تصمیم گرفتم با طرح نقشه‌ای ساختگی به همسرم ثابت کنم که به خاطر علاقه به او و فرزندانم نسرین را کشته‌ام و با گرفتن فیلم از این صحنه خیالش را راحت کنم. وقتی موضوع را با نسرین در میان گذاشتم او هم پذیرفت که با من همکاری کند. روز قرار طناب را به دور گردنش انداختم و او بالای سطل رفت. همان موقع تلفنم زنگ زد و وقتی پس از چند دقیقه تلفنم را قطع کردم و به محل برگشتم دیدم سطل از زیر پای نسرین رها شده و واقعاً حلق آویز شده است.”

صدور حکم اعدام برای دو متهم در تهران

به گزارش خبرگزاری آفتاب نیوز، دو متهم به تجاوز در تهران توسط دادگاه کیفری به اعدام محکوم شدند.

بر اساس این گزارش، دو متهم ۳۵ ساله و ۲۸ ساله، دو سال قبل در قالب مسافرکش، چهار زن را سوار اتومبیل کرده و به آنها تجاوز کردند.

یکی از شاکیان این پرونده در جلسه دادگاه گفت: ” آن روز در نزدیکی پل بخشداری سوار یک پراید مشکی شدم تا به خانه‌مان بروم اما راننده و سرنشین آن پس از طی مسافتی رویم چاقو کشیدند. فکر می‌کردم فقط قصد سرقت دارند. به همین خاطر کیف پولم را به آنها دادم اما آنها به بیراهه رفتند و در یک بیابان مرا آزار دادند. به آنها التماس کردم و گفتم همسر و دو فرزند دارم؛ اما بی‌توجه به التماس‌هایم مرا شکنجه کردند. من برای آنها اشد مجازات می‌خواهم.”

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید