خبرگزاری هرانا

    خانه  > کارگران  >  گزارش تکمیلی از قتل آریانا لشکری توسط پدرش در نورآباد ممسنی

گزارش تکمیلی از قتل آریانا لشکری توسط پدرش در نورآباد ممسنی

خبرگزاری هرانا – روز گذشته هرانا با انتشار گزارشی از قتل آریانا لشکری توسط پدرش در شهر نورآباد ممسنی خبر داد. بر اساس اطلاعات جدید این دختر نوجوان به دلیل آنچه که اختلافات خانوادگی مطرح شده به خانه مادر بزرگش میرود که پدر وی همراه با اسلحه شکاری به آنجا رفته و با شلیک یک گلوله به قفسه سینه او، دخترش را به قتل میرساند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دوشنبه شب ۶ تیر ماه ۱۴۰۱، یک دختر نوجوان توسط پدر خود به قتل رسید.

هویت این نوجوان “آریانا لشکری، ۱۶ ساله، فرزند محمدکاظم و ساکن شهر نورآباد از توابع شهرستان ممسنی در استان فارس” توسط هرانا احراز شده بود.

بر اساس این گزارش، آریانا به دنبال آنچه که اختلاف خانوادگی با پدرش عنوان شده به خانه مادربزرگ خود میرود. سپس پدر وی همراه با اسلحه شکاری به خانه مادرش رفته و بعد از درگیری که با دختر خود داشت با شلیک یک گلوله به قفسه سینه او، دخترش را به قتل میرساند.

محمد کاظم لشکری به جرم خود اعتراف کرده و گفته است: “من قصد کشتن دخترم را نداشتم؛ آریانا فرزند بزرگ من بود و یک دختر ۱۲ ساله دیگر هم داریم اما مدتی بود که با دختر بزرگم بر سر موضوعی اختلاف پیدا کرده بودیم. آن روز بر سر همین اختلافات آریانا به خانه مادرم رفت و من هم به یکباره نتوانستم عصبانیتم را کنترل کنم و با اسلحه شکاری خودم به آنجا رفتم تا او را بترسانم. واقعاً قصدم کشتن دخترم نبود اما بی اختیار شلیک کردم و مرتکب قتل دخترم شدم.”

جزئیات بیشتر این واقعه اعم از انگیزه برای قتل این نوجوان در دست بررسی قرار دارد.

لازم به ذکر است بر اساس قانون مجازات اسلامی پدری که فرزندش را بکشد در صورت محکومیت در دادگاه به پرداخت دیه و حبس محکوم می‌شود. در برخی موارد پدران، پس از بررسی این موضوع که پدر به دلیل قتل فرزند اعدام نمی‌شود دست به قتل زده‌اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید