خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، شماری از مالکان اراضی شهرک اندیشه قزوین در این شهرک، تعدادی از کشاورزان شهرستان سرپل ذهاب در مقابل اداره جهاد کشاورزی این شهرستان و جمعی از رانندگان پیک موتوری اسنپ‌فود و اسنپ‌باکس در کرج، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان دست به تجمع زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت‌ ۱۴۰۱، جمعی از مالکان اراضی شهرک اندیشه قزوین در این شهرک دست به تجمع اعتراضی زدند.

بر اساس این گزارش، این شهروندان علیرغم صدور سند تک‌برگ برای اراضی، از حدود ۲۵ سال پیش پیگیر اخذ مجوز ساخت هستند، اما در پی کارشکنی‌های مسئولان و اختلافات میان شهرداری و تعاونی نیروی انتظامی، تاکنون موفق به دریافت مجوز نشده‌اند.

تجمع کشاورزان در سرپل ذهاب

به گزارش کانال آخرین خبر کرمانشاه، امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، جمعی از کشاورزان شهرستان سرپل ذهالب واقع در استان کرمانشاه، در مقابل ساختمان اداره جهاد کشاورزی این شهرستان تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کشاورزان در اعتراض به واگذاری بذر نامرغوب کلزا و چغندر از سوی این سازمان به کشاورزان صورت گرفته است.

تجمع رانندگان پیک موتوری اسنپ‌فود

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماری از رانندگان پیک موتوری اسنپ‌فود و اسنپ‌باکس در کرج دست به تجمع زدند.

بر اساس این گزارش، اعتراض این رانندگان با خواست افزایش دستمزد به دنبال موج جدید گرانی ها صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید