خبرگزاری هرانا

    خانه  > slide, زندانیان  >  گزارشی از آخرین وضعیت محمد بروکی میلان در زندان ارومیه

گزارشی از آخرین وضعیت محمد بروکی میلان در زندان ارومیه

خبرگزاری هرانا – محمد بروکی میلان، شهروند اهل ماکو در تاریخ ۵ آبان ماه بازداشت و جهت تحمل حبس به زندان ارومیه منتقل شد. او که پیشتر توسط دادگاه انقلاب ارومیه به ۲۰ سال حبس محکوم شده بود پس از بازداشت از صدور حکم ۲۵ سال حبس دیگر علیه خود توسط دادگاه انقلاب خوی مطلع شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان جقوق بشر در ایران، محمد بروکی میلان، زندانی محبوس در زندان ارومیه، دوران محکومیت خود را در این زندان سپری می کند.

آقای بروکی میلان پاییز ۹۴ بازداشت و در پاییز ۹۷ و پس از برگزاری دادگاه رسیدگی به اتهامات خود در شعبه ۲ دادگاه انقلاب ارومیه با تودیع قرار وثیقه آزاد شده بود.

محمد بروکی میلان در این دادگاه از بابت اتهام “عضویت در گروه‌های مخالف نظام” به ۲۰ سال حبس محکوم شد. وی همچنین مدتی بعد از بابت پرونده دیگری توسط شعبه ۱ دادگاه انقلاب خوی به اتهام “محاربه و قیام مسلحانه علیه نظام” به ۲۵ سال حبس محکوم شد.

وی نهایتا در تاریخ ۵ آبان ماه سال جاری جهت تحمل حبس بازداشت و به بند ۱ زندان ارومیه منتقل شد. آقای بروکی میلان پس از بازداشت از محکومیت ۲۵ ساله قطعی خود توسط سوی دادگاه انقلاب خوی خود مطلع شده است.

محمد بروکی میلان شهروند اهل ماکو است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید