خبرگزاری هرانا

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – روز گذشته و امروز دوشنبه ۸ آذرماه، شماری از بازنشستگان شرکت هواپیمایی هما، در مقابل صندوق بازنشستگی این شرکت هواپیمایی واقع در تهران و گروهی از جوانان جویای کار در بندر ماهشهر در مقابل مخازن پالایشگاه بیدبلند، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰، شماری از بازنشستگان شرکت هواپیمایی هما، در مقابل صندوق بازنشستگی این شرکت هواپیمایی واقع در تهران، دست به تجمع زدند.

بنابر این گزارش، تجمع این افراد در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالبات مزدی خود و همچنین انتقال صندوق بازنشستگان هما به صندوق بازنشستگی کشور صورت گرفته است.

به گفته بازنشستگان، مسئولان درنظر دارند تا صندوق بازنشستگان هما را به صندوق بازنشستگی کشور منتقل کنند.

آنها گفتند: مخالفت خود را با این موضوع اعلام کرده‌ایم و همچنان بر این موضوع پافشاری می‌کنیم. معتقد هستیم، این تصمیم منجر به بروز مشکلات بیشتر خواهد شد.

این بازنشستگان گفتند: تنها بخشی از حقوق آبان ماه یعنی مبلغ ۲ میلیون تومان را دریافت کرده‌ایم. متاسفانه راه و شهرسازی نسبت به بازنشستگان بی‌تفاوت و نسبت به آن سکوت کرده است. تمامی بازنشستگان خواهان شنیده شدن صدای خود و برطرف شدن مشکلات هستند.

همچنین انحلال مؤسسه صندوق بازنشستگی و وظیفه کارکنان هما و رسیدگی به صورت حساب‌های این موسسه از دیگر خواسته بازنشستگان است.

تجمع جوانان جویای کار بندرماهشهر

به گزارش هرانا، روز یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰، گروهی از جوانان جویای کار بندرماهشهر، در مقابل مخازن پالایشگاه بیدبلند دست به تجمع زدند.

تجمع این جوانان در اعتراض به بیکاری و همچنین استخدام‌ افراد غیر بومی در این مجموعه صورت گرفته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید