خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰, 4th of December 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ساعت ۱۵:۱۶:۵۲

    خانه  > سایر گروهها  >  بروز درگیری و خشونت ناشی از “امر به معروف”؛ بازداشت ۸ شهروند در مشهد

بروز درگیری و خشونت ناشی از “امر به معروف”؛ بازداشت ۸ شهروند در مشهد

خبرگزاری هرانا – دخالت یک فرد تحت عنوان “امر به معروف” به نوع پوشش دو زن در یک خودرو در یکی از خیابان های مشهد، به بروز درگیری انجامید. با دستور معاون دادستان ثامن، ۸ شهروند بازداشت شدند. کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دخالت یک فرد تحت عنوان امر به معروف در شیوه پوشش دو شهروند در مشهد باعث بروز درگیری شد.

بر اساس این گزارش، پنجشنبه ۲۰ آبان ماه، فرد مضروب حین تردد در بولوار سجاد و عبور از مقابل خیابان بهارستان ۱۰ در مشهد، تحت عنوان “امر به معروف” در چگونگی پوشش دو شهروند زن در یک خودرو، که در آنجا حضور داشته است، دخالت کرده و این اقدام وی، منجر به درگیری با دو نفر از سرنشینان مرد شده است.

در این گزارش آمده است، به دنبال شکایت فردی که خود را “آمر به معروف” معرفی کرده به دستور معاون دادستان در دادسرای ثامن، مأموران پلیس امنیت اخلاقی ۸ شهروند را بازداشت کرده و پرونده آنها به دادسرای ثامن ارسال شد. خودروی این شهروندان نیز توقیف و به مقر انتظامی منتقل شده است.

کارشناسان بسیاری همواره مسئله امر به معروف را دخالت در حوزه شخصی زندگی افراد و متضمن رواج بی قانونی و خشونت دانسته و نسبت به آن هشدار داده اند.

 

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید