خبرگزاری هرانا

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت دو متهم به تجاوز به یک زن در تهران

بازداشت دو متهم به تجاوز به یک زن در تهران

خبرگزاری هرانا – دو مرد که متهم هستند زن جوانی را در تهران ربوده و مورد تجاوز قرار داده اند، بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دو متهم به تجاوز به یک زن در تهران بازداشت شدند.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده با شکایت یک دختر ۲۴ ساله به اسم تینا مبنی بر مورد آزار و اذیت قرار گرفتن توسط یک راننده تاکسی آغاز شد. بعد از طرح شکایت شاکی، متهم شناسایی و دستگیر شد و رسیدگی به این پرونده در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد.

شاکی پرونده در ابتدای این جلسه دادگاه اظهار داشت: “مدتی قبل ساعت ۹ شب بود که برای برگشت از خانه دوستم آژانس گرفتم. راننده بعد از اینکه کمی در مسیر پیش رفت تغییر مسیر داد و بی اعتنا به فریاد و التماس من وارد یک کوچه خلوت شد. بعد من را پیاده کرد و دهانم را گرفت و به زور من را وارد یک خانه کرد. روی پشت بام آن خانه یک اتاقکی شبیه یک آلونک بود که من را به آنجا برد. بعد به من تجاوز کرد و برای اینکه صدای من در نیاید من را به شدت کتک می زد و دستش را روی گلوی من فشار می داد تا حدی که چند بار احساس خفگی به من دست داد. همان موقع یکی از دوستانش هم وارد اتاق شد و او هم به من تجاوز کرد. هرچقدر به آنها التماس می کردم بی فایده بود و ساعت ۳ شب در حالیکه چندین ساعت زیر مشت و لگد آنها بودم من را در خیابان رها کردند. حال خیلی بدی داشتم و هنوز هم تاثیر منفی تجاوز روی روح و روان من هست.بعد از شکایت متوجه شدم که صاحب آژانس یکی از بستگان نزدیک راننده به نام مجید است”.

در پی اظهارات وی، مجید متهم دیگر پرونده بازداشت شد و در دفاعیات خود عنوان کرد: “اتهامم را قبول ندارم. مدتی بود با این خانم آشنا شده بودیم و ارتباط ما مطابق رضایت خودش بود”.

متهم دیگر پرونده نیز گفت: “اتهامم را قبول ندارم و در جریان ارتباط مجید با این خانم نبودم و اصلا او را نمی شناسم”.

در انتهای جلسه قضات دادگاه بعد از شنیدن اظهارات متهمان و شاکی برای صدور رای وارد شور شدند.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید