خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازداشت دو متهم به تجاوز به زنان در تهران

بازداشت دو متهم به تجاوز به زنان در تهران

خبرگزاری هرانا – دو مرد در تهران که متهم هستند با همکاری یکدیگر ۷ زن را مورد آزار جنسی قرار داده‌اند، بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، دو متهم به آزار زنان در تهران بازداشت شدند.

براساس این گزارش، سال‌ ۹۸ زن جوانی در حالی‌که پریشان بود به اداره پلیس تهران رفت و از دو راکب موتور‌سیکلت به اتهام تعرض شکایت کرد. او گفت: در یکی از بزرگراه‌ها رانندگی می‌کردم و در ماشین تنها بودم. ناگهان دو مرد موتورسوار نزدیک خودروی من شدند و گفتند از کاپوت ماشین دود بلند شده و خواستند مرا کمک کنند. اعتماد کردم و در حاشیه بزرگراه ایستادم. آن‌ها گفتند ممکن است ماشینم آتش بگیرد به همین خاطر مرا به طرف فضای سبز اتوبان هدایت کردند که ناگهان به طرفم حمله کردند و مرا مورد تعرض قرار دادند.

بعد از شکایت زن جوان تحقیقات پلیسی به جریان افتاد تا اینکه تلاش‌های پلیس بعد از طرح چند فقره شکایت‌های مشابه و فرضیه تجاوز سریالی به زنان و دختران جوان از سوی دو موتور سوار با پلاک مخدوش قوت گرفت.

با به دست آمدن اطلاعات، مأموران پلیس برای شناسایی متهمان مشغول گشت‌زنی در محل‌های حادثه به خصوص بزرگراه همت بودند تا اینکه چندی قبل پلیس دریافت راکب یک موتور‌سیکلت در حاشیه یکی از بزرگراه‌ها در حالی‌که قصد تعرض به یک راننده زن را داشت از سوی راننده‌های دیگر دستگیر شده است.

با اعلام این خبر مأموران پلیس بلافاصله به محل اعزام شدند و فرد دستگیر شده را به دادسرا منتقل کردند، اما همدست وی متواری شده بود که او نیز چند روز بعد شناسایی و بازداشت شد. با دستگیری دومین متهم و تحقیق از آن‌ها مشخص شد دو مرد جوان به همین شیوه هفت‌راننده زن را مورد تعرض قرار داده‌اند.

به این ترتیب هفت‌شاکی پرنده به دادسرا احضار شدند و بعد از مواجهه حضوری با متهمان و شناسایی آن‌ها پرونده با موضوع تجاوز به عنف برای تحقیقات بیشتر به شعبه ششم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

روز گذشته جلسه تحقیق از یکی از متهمان در شعبه ششم برگزار شد.

در این جلسه، پس از اظهارات یکی از شاکیان پرونده، یکی از متهمین که متولد‌ ۶۸ بود را مورد تحقیق قرار دادند. او تعرض به این زن جوان را انکار کرد و گفت: اعترافاتم درباره شش‌زن بود و این زن را نمی‌شناسم. در جواب قضات دادگاه که به او گفتند شاکی را شناسایی کرده‌بودی و تعرض به او را هم قبول کرده‌بودی گفت: من چهره زنانی راکه مورد آزار قرار داده‌بودم به یاد ندارم و این زن را نمی‌شناسم.

در پایان هیئت قضایی جلسه را به تاریخ دیگری موکول کردند تا از دیگر متهم پرونده نیز تحقیق شود.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید