خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  بازداشت یک متهم به آزار جنسی کودکان در تهران

بازداشت یک متهم به آزار جنسی کودکان در تهران

خبرگزاری هرانا – یک متهم به تجاوز به کودکان در تهران بازداشت شد. این فرد متهم است که کودکان پسر را سوار دوچرخه کرده و پس از ربودن آنان مورد آزار جنسی و تجاوز قرار داده است. این متهم پیشتر نیز سابقه حبس با اتهام تجاوز به کودکان را دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، یک متهم به تجاوز به کودکان در تهران بازداشت شد.

بر اساس این گزارش، مدتی قبل پسر ۹ ساله‌ای وحشت زده خودش را به یک مرد بنگاهدار رساند و با بیان اینکه از طرف یک مرد دوچرخه سوار مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، موضوع به پلیس اعلام شد.

کودک ۹ ساله در تشریح ماجرا به مأموران گفت: از خانه برای خرید خارج شدم که مرد دوچرخه سواری به طرف من آمد. او آدرسی از من پرسید برای اینکه بتوانم صدایش را بهتر بشنوم به او نزدیک‌تر شدم اما ناگهان او چند سیلی به من زد و با تهدید مرا سوار دوچرخه‌اش کرد، وقتی مردم متوجه این ماجرا شدند او طوری رفتار کرد که انگار من پسرش هستم. بعد هم در محلی خلوت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد که پسر ۹ ساله تنها قربانی این ماجرا نیست و مدتی قبل پسر ۱۱ ساله‌ای نیز مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. وی نیز گفته بود که در حال بازی در خیابان بوده که مرد دوچرخه سوار به او نزدیک شده و به بهانه اینکه دوستانش در پارک منتظر او هستند پسر بچه را از منطقه تهرانپارس ربوده و با انتقال به خیابان تکاوران مورد آزارو اذیت قرار داده بود.

به دنبال اطلاع از این ماجرا تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی پایتخت به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پایتخت ادامه یافت و  سرانجام مأموران او را هنگامی که قصد داشت سومین کودک را برباید، وی را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم ۳۰ ساله در تحقیقات به جرم خود اعتراف کرد و مشخص شد وی سابقه دستگیری نیز دارد. متهم در بازجویی‌ها گفت: من مسئول دستگاه بازی بچه‌ها در شهربازی هستم. دو سال قبل هم به همین جرم به زندان افتادم و پس از تحمل حبس آزاد شدم. من به پسر بچه‌ها نزدیک می‌شدم و به بهانه پرسیدن آدرس یا اینکه دوستانت در پارک هستند و بیا تو را به آنجا ببرم آنها را سوار بر دوچرخه کرده و با کشاندن به محلی خلوت مورد آزار و اذیت قرار می‌دادم.

او ادامه داد: اشتباه بزرگی مرتکب شدم من با این تصور که بچه‌ها به خاطر ترس از آبرویشان حرفی به خانواده‌هایشان نمی‌زنند تصمیم گرفتم به کارم ادامه دهم.

پس از آخرین دفاع متهم به دستور بازپرس رحیم دشتبان بازداشت شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید