خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در ساوه

فقدان ایمنی کار؛ مصدومیت یک کارگر در ساوه

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۴ مهرماه، در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، یک کارگر در ساوه حین انجام کار دچار مصدومیت شد. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، امروز چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۰، یک کارگر در شهر صنعتی کاوه در شهرستان ساوه دچار مصدومیت شد.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی ساوه گفت: عصر امروز تیم عملیاتی اورژانس شهر صنعتی کاوه به یک مورد برق گرفتگی که کارگری ۳۲ ساله در یکی از واحدهای صنایع این محل بود اعزام می شوند که بعد از بررسی و ارزیابی فرد مصدوم او را فاقد هر گونه علائم حیاتی می یابند و بلافاصله عملیات احیاء قلبی- ریوی را برای او آغاز می کنند.

بهرام صیدی افزود: بعد از عملیات احیا شامل ماساژ بی وقفه قلبی، لوله گذاری راه هوایی، اکسیژن، دارو و شوک درمانی، مصدوم برق گرفته به زندگی دوباره بر می گردد.

وی اضافه کرد: این مصدوم تحت پایش مداوم و با علائم حیاتی پایدار جهت مراقبت های ویژه بعد از احیاء توسط آمبولانس به بیمارستان شهید چمران ساوه منتقل می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید