خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  معوقات مزدی نیروهای شرکتی اداره کل راهداری استان لرستان

معوقات مزدی نیروهای شرکتی اداره کل راهداری استان لرستان

خبرگزاری هرانا – حدود ۴۶۰ نفر از پرسنل شرکتی اداره کل راهداری استان لرستان، از عدم پرداخت ۳ ماه حقوق معوقه خود خبر دادند. به گفته این کارگران، همزمان با شروع سال تحصیلی مخارج آنان افزایش یافته و اعتراض آنان به معوقات مزدی به اخراجشان ختم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل ایلنا، حدود ۴۶۰ نفر از پرسنل شرکتی اداره کل راهداری استان لرستان، حقوق سه ماهِ تیر، مرداد و شهریور را دریافت نکرده‌اند.

این کارگران می‌گویند: با توجه به اینکه اکثر ما مستاجر هستیم و حداقل حقوق را دریافت می‌کنیم، هیچ پس‌اندازی نداریم و سه ماه‌ عدم دریافت حقوق همه‌ی ما را در مضیقه قرار داده است.

این نیروهای شرکتی می‌گویند: همیشه اول مهر به دلیل بازگشایی مدارس خرج خانواده‌ها زیاد می‌شود، ما نمی‌دانیم با این وضعیت چگونه فرزندانمان را برای مدرسه آماده کنیم.

به گفته این کارگران سایر پرسنل این اداره حقوق خود را دریافت کرده‌اند و حتی مبلغی را نیز برای بازگشایی مدارس به آن‌ها پرداخت کرده‌اند اما ما همان حداقل حقوقِ وزارت کار را هم نمی‌گیریم و هیچ کس پیگیر این موضوع نیست. اگر اعتراض کنیم می‌گویند نیرو زیاد است و به راحتی اخراج‌مان می‌کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید