خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  محمد ایران نژاد به دادسرای اوین احضار شد

محمد ایران نژاد به دادسرای اوین احضار شد

خبرگزاری هرانا – محمد ایران نژاد، شهروند ساکن تهران طی ابلاغیه‌ای به شعبه ۳ بازپرسی دادرسی اوین فراخوانده شد. از آقای ایران نژاد خواسته شده تا ظرف مدت ۵ روز از زمان ابلاغ در این شعبه حاضر شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، محمد ایران نژاد، شهروند ساکن تهران طی ابلاغیه‌ای به دادرسی اوین فراخوانده شد.

بر اساس ابلاغیه‌ای که روز چهارشنبه ۳۰ شهریورماه ۱۴۰۰ توسط شعبه ۳ بازپرسی دادسرای اوین صادر و به این شهروند ابلاغ شده است، از آقای ایران نژاد خواسته شده تا ظرف مدت ۵ روز از زمان ابلاغ در این شعبه حاضر شود.

محمد ایران نژاد ضمن انتشار این خبر در صفحه شخصی خود افزوده است که: «این پرونده جدیدی است که اطلاعات سپاه در اهواز برایم باز کرده و ربطی به پرونده وزارت اطلاعات در تهران ندارد.»

محمد ایران نژاد سال گذشته در تاریخ ۴ اسفندماه توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت و به بازداشتگاه یک نهاد امنیتی در زندان اوین منتقل شد. بازداشت آقای ایران نژاد در فروشگاه کتاب وی صورت گرفته و نیروهای امنیتی در زمان بازداشت، تعدادی از کتب فروشگاه و همچنین تلفن همراه تعدادی از مشتریان فروشگاه را نیز ضبط کردند. وی نهایتا در تاریخ  ۱۲ خردادماه امسال با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی از زندان اوین آزاد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید