خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت دو متهم به تجاوز به زنان در تهران

بازداشت دو متهم به تجاوز به زنان در تهران

خبرگزاری هرانا – دو مرد در تهران که متهم به تجاوز، سرقت و ربودن زنان هستند، بازداشت شدند. با شکایت ۱۲ زن، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از همشهری، دو مرد که متهم به تجاوز هستند، دستگیر شدند.

براساس این گزارش، این پرونده از اول مردادماه امسال و با شکایت دختری جوان به جریان افتاد.

شاکی مدعی بود که از طریق اینستاگرام با پسری جوان آشنا شده و با او قرار ملاقات گذاشته بود، اما پسر جوان به او آبمیوه مسموم داده و وی چند ساعتی بیهوش بوده است.

دختر جوان گفت: در زمانی که داخل ماشین بودم، هرازگاهی به هوش می‌آمدم و متوجه شدم به‌جز راننده، فرد دیگری هم سوار ماشین بود. آنها به من تجاوز کرده و تمام طلاهایم را سرقت کردند. حتی در حالت نیمه‌بیهوشی رمز کارت‌های عابربانکم را گرفته و موجودی همه را خالی کرده بودند. پسر جوان حتی قفل گوشی‌ام را با اثر انگشتم باز کرده و همه چت‌ها و پیام‌هایش را پاک کرده بود.

مدت کوتاهی پس از این شکایت، ۲ دختر دیگر هم شکایت‌های مشابهی را در اداره پلیس مطرح کردند و طولی نکشید که هر دو متهم دستگیر شدند.

آنها در مواجهه حضوری با ۳ شاکی به جرم خود اقرار کردند و در حالی که تحقیقات از متهمان در اداره آگاهی تهران ادامه دارد، ۹شاکی دیگر به پرونده دو جوان اضافه شده و تعداد شاکیان به ۱۲نفر رسیده است.

برخی از شاکیان جدید مدعی شده‌اند که متهمان آنها را هم مورد آزار و اذیت قرار داده‌اند و برخی دیگر می‌گویند که فقط اموالشان را سرقت کرده‌اند.

با شکایت‌های تازه، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید