خبرگزاری هرانا

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  مجروح شدن یک محیط بان در پی درگیری با متخلفان در آستارا

مجروح شدن یک محیط بان در پی درگیری با متخلفان در آستارا

خبرگزاری هرانا – امروز جمعه ۱۹ شهریور، یک محیط بان در شهرستان آستارا در پی درگیری با متخلفان محیط زیستی، با ضربات چاقو مورد ضرب و جرح قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، به نقل از ایسنا، امروز جمعه ۱۹ شهریور ۱۴۰۰، یک محیط بان در حین گشت زنی، توسط متخلفان محیط زیستی مورد ضرب و جرح قرار گرفت.

سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مرزی بندر آستارا، با بیان اینکه، همانند روزهای گذشته، امروز هم اکیپ هایی از محیط بانان این اداره در حین انجام گشت زنی در سطح شهرستان بودند که با تخریب و تصرف پناهگاه حیات وحش لوندویل در محدوده منطقه دفن زباله مواجه می شوند، ادامه داد: محیط بانان پس از مشاهده این صحنه، به خاطیان که سه نفر بودند، تذکر می دهند که آنان به سمت مأموران حمله ور می شوند.

وحید مصطفی دوست افزود: در پی یورش این اشرار، اسماعیل ضرابی، مأمور ۳۵ ساله با یک قبضه سلاح سرد “چاقو” مورد ضرب و شتم و جراحت وخیم قرار گرفت که هم اکنون در اتاق عمل بیمارستان دکتر شریعتی آستارا، زیر تیغ جراحی می باشد.

وی با اشاره به اینکه ضاربان در حال حاضر متواری هستند، خاطرنشان کرد: پرونده در این خصوص تشکیل شده است و پیگردهای انتظامی و قضایی در این خصوص ادامه دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید