خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, کارگران  >  دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۲ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز سه شنبه ۱۶ شهریورماه، شماری از کارنامه سبزها برای چهارمین روز متوالی، در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش واقع در تهران و جمعی از کارکنان پتروشیمی بندر امام در مقابل این شرکت در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰، جمعی از کارنامه سبزها برای چهارمین روز متوالی، در اعتراض به عدم رسیدگی به مطالباتشان، در مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش واقع در تهران، دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارنامه سبزها نفرات اول تا سوم پذیرفته شده آزمون استخدامی ماده ۲۸ هستند که به گفته این شهروندان آموزش و پرورش علیرغم کمبود نیروی شدید، از جذب آن‌ها سرباز زده و همچنان از نیروهای بازنشسته استفاده می کند.

تجمع کارکنان پتروشیمی بندر امام

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۴۰۰، شماری از کارکنان پتروشیمی بندر امام در مقابل این شرکت دست به تجمع اعتراضی زدند.

کارکنان پتروشیمی بندر امام که سال گذشته زیر نظر شرکت عملیات غیر صنعتی بندر ماهشهر قرار گرفتند، در این تجمع خواهان بازگشت به پتروشیمی بندر امام شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید