خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان  >  بازداشت ۲ متهم به آزار جنسی زنان در تهران

بازداشت ۲ متهم به آزار جنسی زنان در تهران

خبرگزاری هرانا – دو مرد در تهران که متهم هستند، با مسموم کردن و بیهوش کردن زنان جوان، پس از سرقت اموالشان آنها را مورد آزار جنسی قرار می‌دادند، بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دو متهم به آزار زنان در تهران بازداشت شدند.

رئیس پلیس آگاهی تهران در تشریح این پرونده بیان داشت: اوایل مرداد امسال دختر جوانی به پلیس آگاهی مراجعه کرد و گفت: مدتی بود که پسری به صفحه شخصی اینستاگرامم پیام می فرستاد و پیشنهاد ازدواج می داد با اینکه به او گفتم قصد ازدواج ندارم ولی مرد جوان که خودش را “امیر” معرفی کرده بود به ارسال پیام هایش ادامه و در نهایت پس از مدت ها، با او قرار گذاشتم، او با خودروی پژو ۲۰۶ سفید رنگی به محل ملاقات که غرب تهران بود، آمد و من سوار خودرواش شدم.

شاکی ادامه داد: پس از چند دقیقه ای “امیر” پیشنهاد خوردن آبمیوه داد و در کنار خیابان توقف کرد با آنکه در آن اطراف آبمیوه فروشی نبود او از ماشین پیاده شد و بعد از دقایقی با ۲ آبمیوه برگشت. وقتی آبمیوه را خوردم مزه بدی داشت و بعد از آن ناگهان احساس بی هوشی به من دست داد، گفت لحظاتی بعد به هوش آمدم و او را می دیدم که با مرد جوان دیگری مرا مورد آزار و اذیت قرار می دهند و از من رمز کارت عابر بانکم را می خواهند. در همین حالت گیجی بودم که امیر پس از سرقت پول ها، طلاهایم و کارت های عابر بانکم مرا در مقابل خانه مان رها کرد تا سه روز منگ بودم و حال خوبی نداشتم.

رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: دختر جوان تنها قربانی پسر پژو سوار نبود، چرا که کارآگاهان با ۲ شکایت مشابه دیگر مواجه شدند که شاکیان این پرونده ها نیز اظهار داشتند با پسر ۲۰۶ سواری در فضای مجازی آشنا شده اند و پس از کشاندن قربانیان در محل قرار آنها را با آبمیوه مسموم بی هوش کرده و نقشه اش را اجرا کرده است. مرد پژو سوار پس از اجرای نقشه خود، قربانیان را در نزدیکی خانه یا محل کارشان رها کرده است.

این مقام پلیسی عنوان کرد: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهمان ادامه داشت تا اینکه در کمتر از یک ماه پس از نخستین شکایت، سکونتگاه امیر در غرب تهران شناسایی و وی بازداشت شد.

وی ادامه داد: متهم در ابتدا منکر جنایات و سرقت از دختران جوان بود اما در مواجه با شاکیان به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد، پسر جوانی به نام “کامران” همدست وی بوده و پس از بیهوش شدن قربانیان با او همکاری می کرده است.

لطفی تصریح کرد: بدین ترتیب کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از هماهنگی های قضائی با بازپرس دادسرای امور جنایی، راهی خانه کامران شده و او را نیز بازداشت کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران با بیان اینکه متهم دوم پرونده منکر همدستی در تجاوز و سرقت بود، اضافه کرد: یکی از شاکیان موفق شد وی را شناسایی کند اما ۲ شاکی دیگر با توجه به بیهوش بودن، موفق به شناسایی وی نشدند.

وی خاطر نشان کرد: تحقیقات برای شناسایی سایر شاکیان احتمالی از سوی کارآگاهان اداره یازدهم معاونت مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد.

لازم به ذکر است در ادبیات عرفی رسانه های دارای مجوز از کلمه آزار و اذیت برای اشاره به تجاوز و اشکال مختلف آسیب های جنسی استفاده می شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید