خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۳ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – طی روز گذشته و امروز دوشنبه ۱۱ مردادماه، جمعی از کارکنان عملیاتی شرکت نفت فلات قاره شاغل در منطقه عملیاتی لاوان در محل کار خود، شماری از کشاورزان اصفهان در مقابل شرکت سهامی آب منطقه‌ای این شهر و جمعی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در بیست و یکمین روز از اعتصاب خود در مقابل فرمانداری شهرستان شوش، در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز دوشنبه ۱۱ مردادماه ۱۴۰۰، شماری از کشاورزان اصفهان، در مقابل شرکت سهامی آب منطقه‌ای این شهر، تجمع کردند.

تجمع کنندگان ضمن سردادن شعارهایی علیه شهرداری این شهر، خواستار استفاده از آب زاینده رود جهت مصارف کشاورزی شدند.

تجمع کارکنان عملیاتی شرکت نفت فلات قاره

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، روز یکشنبه ۱۰ مردادماه، جمعی از کارکنان عملیاتی شرکت نفت فلات قاره شاغل در منطقه عملیاتی لاوان در محل کار خود تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کارگران در اعتراض به عدم حذف محدودیت سقف حقوق برای کارکنان این شرکت و مطالبات دیگر آنها صورت گرفته است.

تجمع کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، در بیست و یکمین روز از اعتصاب کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، شماری از کارگران این مجتمع پس از تجمع در مقابل ساختمان فرمانداری شوش، در مسیر پل شهرداری و سپس در بازار این شهر دست به راهپیمایی زدند.

براساس این گزارش، کارگران هفت تپه اهم مطالبات خود را پرداخت حقوق معوقه، بازگشت به کار همکاران اخراجی، واکسیناسیون کارگران و تعیین تکلیف وضعیت شرکت پس از اعلام لغو واگذاری، عنوان کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید