خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  بازداشت عامل ضرب و شتم جنگلبان در علی آباد کتول

بازداشت عامل ضرب و شتم جنگلبان در علی آباد کتول

خبرگزاری هرانا – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از بازداشت یک متخلف محیط زیستی که اقدام به ضرب و شتم جنگلبان اداره منابع طبیعی شهرستان علی آباد کتول کرده بود، خبر داد. جنگلبان مذکور در این حادثه از ناحیه سر و پا دچار مصدومیت شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: یک دامدار متخلف علی آبادی یک جنگلبان را با تبر مورد ضرب و شتم قرار داد.

لطفی افزود: یک دامدار متخلف در روستای زرین گل که اقدام به تعلیف ۲۳ راس از گاو‌های خود در جنگل و قطع شاخه‌های ۳ اصله از درختان جنگلی کرده بود با تذکر جنگلبان عصبانی شد و اقدام به ضرب و شتم جنگلبان واحد کبودوال کرد.

وی تصریح کرد: متخلف با سلاح سرد (تبر) اقدام به وارد کردن یک ضربه به سر و یک ضربه به پای قرقبان کرد که منجر به شکسته شدن سر و صدمه به پای قرقبان شد.

لطفی گفت: طی هماهنگی سرجنگلبان کبودوال با مراجع قضایی و کلانتری ۱۱ علی اباد کتول و پس از انتقال قرقبان به بیمارستان فرد ضارب که دارای سوابق تخلف در منابع طبیعی شهرستان داشت دستگیر و طی هماهنگی با دادستان شهرستان در حال حاضر بازداشت می‌باشد.

او افزود: خوشبختانه جنگلبان مصدوم پس از انجام مراقبت‌های اولیه و عکسبرداری از سر در بیمارستان بقیه الله الاعظم شهرستان علی آباد درمان و ساعتی پیش از بیمارستان مرخص شدند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید