خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۴ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز پنجشنبه ۳۱ تیرماه، شماری از کارگران و کارکنان نگهداری خط ابنیه فنی راه آهن خراسان در مقابل حوزه مدیریت اداره کل راه آهن خراسان، جمعی از کشاورزان دشت شبیلو از توابع شهرستان پلدشت در این منطقه و تعدادی از کارگران شرکت هفت تپه از تمامی بخش‌ها، برای دهمین روز متوالی در محوطه این شرکت در تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالبات خود شدند. همزمان تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته استان کرمانشاه با برگزاری تجمعی در این شهر کرمانشاه، از اعتراضات مردم خوزستان حمایت کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز پنجشنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰، تعدادی از فرهنگیان شاغل و بازنشسته کرمانشاه با برگزاری تجمعی در این شهر، از اعتراضات مردم خوزستان حمایت کردند.

این افراد پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود “دشمن خوزستان دشمن مردم ایران است” و از مسئولین خواستند صدای به حق مردم این استان را بشنوند.

کارگران و کارکنان نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن خراسان

به نقل از کانال رسمی کارگران و کارکنان نگهداری خط و ابنیه فنی راه آهن، امروز پنجشنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰، شماری از کارگران و کارکنان نگهداری خط ابنیه فنی راه آهن خراسان در مقابل حوزه مدیریت اداره کل راه آهن خراسان تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، تجمع این کارگران در اعتراض به عدم دریافت بیمه و همچنین نبود برنامه مشخص برای واکسیناسیون کرونا برای کارگران این مجموعه صورت گرفته است.

تجمع کشاورزان دشت شبیلو از توابع شهرستان پلدشت

به گزارش اتحادیه آزاد کارگران ایران، امروز پنجشنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰، جمعی از کشاورزان دشت شبیلو از توابع شهرستان پلدشت در این منطقه تجمع کردند.

بنابر این گزارش، تجمع این کشاورزان در اعتراض به قطعی مکرر برق و کمبود آب در این منطقه صورت گرفته است.

تجمع کارگران شرکت هفت تپه

به گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰، کارگران شرکت هفت تپه از تمامی بخش‌ها، برای دهمین روز متوالی دست به اعتصاب زده و در محوطه این شرکت تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، این کارگران اهم مطالباتشان را پرداخت حقوق معوقه خود، بازگشت به کار همکاران اخراجی و تعیین تکلیف وضعیت شرکت پس از اعلام لغو واگذاری، عنوان کردند.

همچنین این کارگران با راهپیمایی در نزدیک این شرکت و سردادن شعارهای از جمله” خوزستان بیچاره، یک روز خوب نداره و”اتحاد، اتحاد ” با اعتراضات عمومی مردم خوزستان اعلام همبستگی کردند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید