خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها, کارگران  >  دستکم ۱۱ تجمع اعتراضی برگزار شد

دستکم ۱۱ تجمع اعتراضی برگزار شد

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۳۰ تیر، شماری از هنرمندان سینما و تلویزیون در مقابل ساختمان خانه هنرمندان واقع در تهران و همچنین گروهی از کارگران شرکت هفت تپه از تمامی بخش‌های این شرکت برای نهمین روز متوالی در مقابل دفتر مدیریت نیشکر هفت تپه، با برگزاری تجمعاتی اعتراضی خواستار رسیدگی به مطالباتشان شدند. همزمان اعتراضات گسترده مردم خوزستان نسبت به بی آبی و فقدان مدیریت آب در هفتمین روز خود ادامه داشت و شهروندان در شهرهای مختلف این استان از جمله در شهرهای رامشیر، سوسنگرد، شیبان، الهایی، اهواز، مسجدسلیمان، بهبهان، بندرماهشهر دست به تجمعات اعتراضی زدند. همچنین شهروندان دستکم در دو شهر دیگر از جمله یزدان شهر اصفهان و بندرگناوه واقع در استان بوشهر در حمایت از مردم خوزستان تجمعاتی اعتراضی برپا کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰، شماری از هنرمندان سینما و تلویزیون، در حمایت از اعتراضات مردم استان خوزستان، در مقابل ساختمان خانه هنرمندان واقع در تهران، دست به تجمع زدند.

هنرمندان با در دست داشتن نوشته هایی از جمله “پیکر نیمه‌جان کارون و هورالعظیم را دریابیم”، “نوحه‌خوان، نوحه امسال تو خوزستان است” و “خوزستان با خون شهدا سیراب شده، به دادش برسید” خواستار رسیدگی مقامات مربوطه به وضعیت بحرانی استان خوزستان شدند.

تجمع کارگران نیشکر هفت تپه

به گزارش سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، امروز چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰، گروهی از کارگران شرکت هفت تپه از تمامی بخش‌ها، برای نهمین روز متوالی دست به اعتصاب زده و در مقابل دفتر مدیریت این شرکت تجمع کردند.

این کارگران اهم مطالباتشان را پرداخت حقوق معوقه خود، بازگشت به کار همکاران اخراجی و تعیین تکلیف وضعیت شرکت پس از اعلام لغو واگذاری، عنوان کردند.

اعتراضات خوزستان؛ حمایت دیگر شهرها از مردم معترض

امروز چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰، اعتراضات گسترده مردم خوزستان نسبت به بی آبی و فقدان مدیریت آب در هفتمین روز خود ادامه داشت و شهروندان در شهرهای مختلف این استان از جمله در شهرهای رامشیر، سوسنگرد، شیبان، الهایی، اهواز، مسجدسلیمان، بهبهان، بندرماهشهر دست به تجمعات اعتراضی زدند.

همچنین دستکم در دو شهر دیگر از جمله یزدان شهر اصفهان و بندرگناوه واقع در استان بوشهر در حمایت از مردم خوزستان تجمعاتی اعتراضی برپا شد.

همزمان هرانا در گزارشی جامع، به هفتمین روز از اعتراضات مردم خوزستان پرداخته است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید