خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازداشت و محاکمه دو متهم به تجاوز به دختر نوجوان در تهران

بازداشت و محاکمه دو متهم به تجاوز به دختر نوجوان در تهران

خبرگزاری هرانا – دو متهم به آزار جنسی یک دختر نوجوان ۱۷ ساله در تهران، بازداشت و توسط دادگاه کیفری یک این استان محاکمه شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از رکنا، دو متهم به تجاوز به یک دختر نوجوان، بازداشت و در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند.

بر اساس این گزارش، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل به دنبال شکایت دختر ۱۷ ساله به نام آرمیتا که همراه مادرش به پلیس آگاهی رفته بود آغاز شد.

این دختر ضمن اشاره به مورد تجاوز قرار گرفتن وی توسط مرد جوانی به نام سعید، در تشریح جزئیات این واقعه به مامورین گفت: من از مدتی قبل با پسر جوانی آشنا شده بودم و گاهی اوقات به ملاقات او می رفتم .دیروز در یکی از کوچه های منطقه شوش با او قرار داشتم .ما با هم صحبت کردیم و سپس از او خداحافظی کردم تا به سمت خانه‌مان بروم .اما همان موقع مرد جوانی که سعید نام داشت راهم را بست وبه شدت مرا کتک زد. او با تهدید چاقو مرا به خانه ای متروکه برد که چند نفر آنجا مشغول مصرف مواد مخدر بودند.

دختر نوجوان ادامه داد :من گریه و التماس می کردم اما سعید بی توجه به التماس هایم مرا کتک میزد و اجازه نمیداد که از خانه خارج شوم. او سراغ یکی از دوستانش به نام یاور رفت و کلید طبقه بالا را از او گرفت .سعید کشان کشان مرا به اتاقی در طبقه بالا برد و قفل بزرگی به در زد و مرا مورد تجاوز قرار داد. سپس بار دیگر به طبقه پایین رفت و این بار از یاور پنکه گرفت و بار دیگر بدون توجه به التماس هایم مرا شکنجه و آزار داد .

با شکایت این دختر او به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان پزشکی قانونی مورد تجاوز قرار گرفتن وی را تایید کردند. با اطلاعاتی که این دختر به پلیس داده بود یاور در در منطقه شوش ردیابی و بازداشت شد. شش ماه پس از این ماجرا مأموران پلیس سعید را نیز دستگیر کردند .

سعید به اتهام آدم ربایی و تجاوز به عنف و یاور به اتهام معاونت در این جرایم در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کردند.

در ابتدای جلسه شاکی درخواست اشد مجازات را مطرح کرد.

متهم روبه روی قضات ایستاد جرمش را گردن نگرفت و گفت: این دختر با میل خودش به آن مکان آمد .حتی هنگامی که به طبقه پایین رفته بودم تا پنکه بیاورم در باز بود و او می توانست فرار کند. مرد اتهام رابطه نامشروع را قبول دارم اما به زور به او تجاوز نکردم.

وی در پاسخ به سوال قاضی در خصوص اینکه دلیل ۶ ماه فراری شدنش چه بوده است؛ عنوان کرد: فامیل و بستگان این دختر مقابل خانه مان آمده و با چوب و اسلحه می‌خواستند مرا بکشند. به همین خاطر از ترس شش ماه فراری بودم .

سپس یاور در جایگاه ویژه ایستاد و وی نیز اتهامش را نپذیرفت .

او گفت :من آن روز مشغول مصرف مواد بودم و حال طبیعی نداشتم. فقط دیدم سعید همراه دختر جوان به آنجا آمدند و با هم به طبقه بالا رفتند. من از این ماجرا اطلاعی نداشتم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید