خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اندیشه و بیان  >  میلاد یزدان نژاد با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

میلاد یزدان نژاد با تودیع قرار وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا – میلاد یزدان نژاد، شهروند ساکن تهران روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد. آقای یزدان نژاد روز دوشنبه ۲۴ خردادماه توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت و به مکان نامعلومی منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، روز چهارشنبه ۱۶ تیرماه ۱۴۰۰، میلاد یزدان نژاد، شهروند ساکن تهران با تودیع قرار وثیقه به صورت موقت و تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.

آقای یزدان نژاد که روز دوشنبه ۲۴ خردادماه توسط نیروهای امنیتی در منزل خود بازداشت شده بود در دوران بازداشت به کرونا مبتلا شده است.

ماموران در زمان بازداشت اقدام به بازرسی اتاق این شهروند کرده و شماری از وسایل شخصی او از جمله گوشی تلفن همراه و لپتاپ وی را ضبط کرده و با خود برده بودند.

یک منبع مطلع در خصوص بازداشت آقای یزدان نژاد به هرانا گفته بود: «هفت مامور امنیتی به محض ورود به منزل به اتاق میلاد رفته و بعد از بازرسی او را با خودشان بردند. به علاوه ماموران گوشی‌های تلفن همراه اهالی خانه را روی دستگاهی گذاشته و به آنها پس دادند. در زمان بازداشت علاوه بر مامورانی که درون خانه بودند، دو سمت کوچه نیز نیروهای امنیتی حضور داشته‌اند»

میلاد یزدان نژاد، شهروند ساکن تهران و برادر میثاق یزدان نژاد، زندانی سیاسی سابق است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید