خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  ملایر؛ عامل اسیدپاشی به کودک سه ساله و پدرش بازداشت شد

ملایر؛ عامل اسیدپاشی به کودک سه ساله و پدرش بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – عامل اسیدپاشی به کودک سه ساله و پدرش در شهرستان ملایر بازداشت شد. روز پنجشنبه ۱۰ تیر ماه، یک مرد به همراه کودک سه ساله اش در محل سکونت خود توسط پسرش مورد اسیدپاشی قرار گرفتند. پدر از ناحیه شکم و پهلو و کودک از ناحیه صورت دچار سوختگی شدند. اسید، یکی از معدود محصولاتی است که بازار خرید و فروش آن در کشور هرگز از رونق نیفتاده است. علاوه بر سهولت دسترسی و تهیه اسید در بازارهای ایران، نبود قوانین پیشگیرانه کافی نیز بر تداوم جرمی تحت عنوان “اسیدپاشی” موید شده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، عامل اسیدپاشی به کودک سه ساله و پدرش در شهرستان ملایر، بازداشت شد.

دادستان شهرستان ملایر گفت: عامل اسید پاشی به‌دلیل اختلافات خانوادگی و مالی با پدرش اقدام به اسید پاشی کرده و به‌طور تصادفی به‌دلیل همراه بودن فرزند خردسال همراه این پدر، کودک سه ساله نیز از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است.

مسلم سلگی در مورد علت اسید پاشی که در تاریخ ۱۰ تیر ماه در ملایر اتفاق افتاده بود، اظهار کرد: شخصی به‌دلیل اختلافات شخصی و مالی با پدرش به محل سکونت پدر مراجعه و اقدام به اسیدپاشی می‌کند.

سلگی با بیان اینکه پدر از وجود پسرش در مقابل درب منزل بی‌اطلاع بوده و هنگام بیرون آمدن فرزند خردسالش ر ا به همراه داشته است، گفت: هنگام اسید پاشی، به‌صورت تصادفی اسید به‌صورت کودک سه ساله نیز پاشیده شده و از ناحیه صورت دچار سوختگی شده است.

وی به سوختگی این پدر از ناحیه شکم و پهلو اشاره و خاطرنشان کرد: هر دو مصدوم برای درمان به تهران فرستاده شدند و طبق اخبار دریافتی، خوشبختانه وضعیت جسمانی وخیمی ندارند.

دادستان شهرستان ملایر در خاتمه افزود: عامل این اسیدپاشی بلافاصله دستگیر شد و در حال حاضر با قرار قاضی در بازداشت به سر می‌برد تا تعیین تکلیف شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید