خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها, کودکان  >  دوختن لب‌ها؛ اعتصاب یک متهم نوجوان در کانون اصلاح و تربیت سنندج

دوختن لب‌ها؛ اعتصاب یک متهم نوجوان در کانون اصلاح و تربیت سنندج

خبرگزاری هرانا – یک نوجوان در کانون اصلاح و تربیت سنندج، در اعتراض به بلاتکلیفی و عدم رسیدگی به پرونده‌اش، با دوختن لب‌های خود از روز شنبه ۲۹ خردادماه، دست به اعتصاب زده است. وی در تاریخ ۱۹ شهریورماه ٩٩، به همراه ۸ تن دیگر به اتهام قتل در شهرستان مریوان بازداشت شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کردپا، یک نوجوان محبوس در کانون اصلاح و تربیت سنندج، در اعتراض به بلاتکلیفی و عدم رسیدگی به پرونده‌اش، با دوختن لب‌های خود از روز شنبه ۲۹ خردادماه ۱۴۰۰، دست به اعتصاب زده است.

بر اساس این گزارش، هویت این نوجوان آرمان فرهمند، ١٧ ساله، فرزند مختار و اهل روستای “سردوش” از توابع شهرستان مریوان عنوان شده است.

در این گزارش به نقل از یک منبع مطلع آمده است: این نوجوان در اعتراض به بلاتکلیفی و عدم رسیدگی به پرونده‌اش توسط شعبه دوم بازپرسی مریوان، از طریق دوختن لبهایش دست به اعتصاب زده است.

گفته می شود که آرمان فرهمند روز دوشنبه نوزدهم شهریورماه ٩٩، در پی یک نزاع دسته جمعی به اتهام قتل یک شهروند به نام پویا چاره طلب، به همراه ۸ تن دیگر در مریوان بازداشت شده بود که مابقی متهمین طی ماه‌های اخیر تبرئه و آزاد شده اند.

آرمان فرهمند

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید