خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

مرگ و مصدومیت ۴ کارگر در سایه فقدان ایمنی کار

خبرگزاری هرانا – در سایه فقدان ایمنی محیط و شرایط کار، ۴ کارگر در شهرهای بابل و بویین زهرا در حین کار دچار حادثه شدند. طی این حوادث یک کارگر مصدوم و ۳ تن دیگر جان خود را از دست دادند. ایران در زمینه رعایت مسائل ایمنی کار در میان کشورهای جهان رتبه ۱۰۲ را به خود اختصاص داده ‌که رتبه بسیار پایینی است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سه کارگر مقنی در روستای چسکین شهرستان بویین زهرا به درون قنات عمیق این روستا سقوط کردند.

بر اساس این گزارش، در حادثه سقوط ۳ کارگر مقنی در داخل قنات روستای چسکین، ۲ نفر جان خود را از دست دادند و ۱ نفر نیز مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

مرگ یک کارگر در بابل

به گزارش ایلنا، یک کارگر ساختمانی در بابل بر اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد.

بر اساس این گزارش، سقوط کارگری ۵۰ ساله از طبقه چهارم یک ساختمانی واقع در کمربندی شرقی بوستان ۱۳ شهر بابل در استان مازندران منجر به مرگ وی شد.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی بابل در این خصوص به دیگر رسانه‌ها گفت: پس از دریافت گزارش، مرکز فرماندهی اورژانس ۱۱۵ بابل، ماموران پایگاه کیانمهر به محل حادثه اعزام شدند.

ابوالقاسم لعلی افزود: مناسفانه این مرد میان سال به علت شدت جراحات وارده و خونریزی در دم جان باخت و تلاش‌های تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ برای احیا هیچ ثمری نداشت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید